PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ରଥଟଣାବେଳେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପିଶାଚ ସ୍ଵାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ନିଅଣ୍ଟିଆ ଜୁନ, ଆସୁଛି ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ, ୪ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ବାଲୁକାକଳା ରେକର୍ଡ, ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ତିଆରି କଲେ ୧୨୫ ବାଲି ରଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିଲା କରୋନା, ୨୦୦ ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଧାରେ ରହିଗଲା ପୁରୀ ଯାତ୍ରା, ରଥଯାତ୍ରାରେ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଯେଉଁ ପଣ୍ଡିତ କରାଇଥିଲେ ବିବାହ,୧୫ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଫେରାର ହେଲା ନବବଧୂ

ଭୋପାଳ,୨୭।୫: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବିଦିଶା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ୨୩ ମଇରେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ପରିଣାମ ଉପରେ ରହିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ଜିଲ୍ଲାର ସରୋଜ ସହରର ଟୋରି ବାଗରୋଦରେ ଜଣେ ନବବଧୂ ତାଙ୍କର ବିବାହ କରାଇଥିବା ପଣ୍ଡିତ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବାହାଘର ପରେ ନବବଧୂ ଜଣକ ନିଜର ଘରକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଥିବା ପଣ୍ଡିତ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସିରୋଜ ଯୋରି ବାଗରୋଦରେ ରହୁଥିବା ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ପଣ୍ଡିତ ଜଣକୁ ଆଗରୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ।ଯୁବତୀ ଜଣକର ବିବାହ ବାସୋଦର ଆସଠ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହିତ ହୋଇଛି।  ତେବେ ତାଙ୍କର ବିବାହରେ ମନ୍ତ୍ର ପଢି ସବୁ କର୍ମ କରିଥିବା ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷ ହେବ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ଏକଥା ଗାଁର ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ପଣ୍ଡିତ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ୨ଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

 ୨୩ ତାରିଖରେ ପଣ୍ଡିତ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ନବ ବିବାହିତା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କର ସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ ରହିଥିଲା। ୨୪ ତାରିଖରେ କିଛି ଖବର ନମିଳିବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ଗାଁର ସରପଞ୍ଚ ରାଜେଶ ସାହୁ ଥାନାରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ନବବଧୁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ପଣ୍ଡିତ ବିନୋଦଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି  ନବବଧୂ ଜଣକ ଘରୁ ଦେଢଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୁଏଲାରୀ ଓ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।   



ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର