PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଲକାତା :ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ରାଜ୍ୟରେ ମମତା ବାନାର୍ଜି ଓ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ହୋଇଛି ଗୁପ୍ତ ବୁଝାମଣା…
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ମାର୍ବଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ପଛକୁ ପିଟିଲା ମାଣିକେଶ୍ଵରୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ,୫ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ପଛୁଆ ବର୍ଗର ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ସକାଳ ସାଢ଼େ ୯ଟା ପୂର୍ବରୁ ଅଫିସ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏବେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବରୁ ପବନ ବହୁଥିବାରୁ କମିବ ଶୀତ, ୩ ତାରିଖରୁ ପ୍ରବଳ ଶୀତ: ୫.୬ ଡିଗ୍ରୀରେ ଥରୁଛି ସିମିଳିଗୁଡ଼ା
  • ||

ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡିଲା ତୋରଣ : ଅଟୋ ଚୁରମାର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ

ବ୍ୟାସନଗର,(ଆପ୍ର ): ପାର୍ବଣ ଋତୁର ଆଗମନରେ ସଜାଇ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟାସନଗର ସହରକୁ ବର୍ଷା ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି l ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପୂଜା ମଣ୍ଡପର ତୋରଣ ଗୁଡିକ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି l ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ ପୂଜାର ମଜାକୁ ପାଣିଚିଆ କରିଦେଇଛି l ବଡ଼ବଡ଼ ଗେଟ ଗୁଡିକ ରାସ୍ତା ଉପରେ ମୁହଁମାଡି ପଡିଥିବାରୁ ଯାତାୟାତରେ ବାଧା ଉପୁଜିଛି l

ରାଇସମିଲ ପୂଜା ମଣ୍ଡପର ଲାଇଟ ଗେଟ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଛକରେ ଗଳିପଡିଥିବା ବେଳେ ନହକା ପାତ୍ର ବଜ଼ାର ପୂଜା ମଣ୍ଡପର ଗେଟ ଗୋଲେଇଛକ ନିକଟରେ ପଡିଯାଇଛି l ଗୋପବନ୍ଧୁ ଛକ ଗେଟ ତଳେ କନ୍ତୋର ତେଲଗୁ ସାହିର ଅମର ନାଥ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିର ଅଟୋ ଚାପିହୋଇ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲେହେଁ ଯାତ୍ରୀ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି  l ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଗଳି ପଡ଼ିଥିବା ତୋରଣ କୁ ହଟାଇବା କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l