ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନିଳାଦ୍ରୀ ବିହାର ଏଟିଏମ୍‌ ଛକରେ ବୋମାମାଡ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତି କାର୍‌କୁ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଚମ୍ପଟ୍ ମାରିଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଏ ବର୍ଷ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଲହରୀ ଲମ୍ବିବ: ମାର୍ଚ୍ଚରୁ କଲବଲ କରିବ ଖରା, ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷିବ
  • ||

କାର୍‌ରେ ବସୁଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଝାମ୍ପିନେଲା ବାଘ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/ ୧୧: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । କିଛି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠେ । ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଛାତି ଥରିଉଠେ । ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ବାଘ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘୋଷାଡି ନେଇ ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟକୁ ଚାଲିଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଜଙ୍ଗଲୀ ରାସ୍ତାରେ ଏକ କାର୍‌ ଛିଡା ହେଉଛି । ଜଣେ ମହିଳା କାର୍‌ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆରପଟକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଡୋର୍‌ ଖୋଲି ଆର ପଟକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ଗୋଟିଲ ବାଘ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଝାମ୍ପ ମାରୁଛି । ମହିଳା ଜଣକ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାଘର ପଞ୍ଝା ଆଗରେ ହାର୍‌ ମାନୁଛନ୍ତି ମହିଳା। ଚାହୁଁଚାହୁଁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଉଛି ବାଘ ।

କାର୍‌ ଭିତରେ ଥିବା ତାଙ୍କର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫେଲ୍‌ ମାରିଥିଲେ । ଅବଶ୍ୟ ଭିଡିଓଟି ପୁରୁଣା ଏବଂ ଏହା ଚୀନର । କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

wp:embed {"url":"https://youtu.be/9xNzNqq-0n0","type":"video","providerNameSlug":"youtube","responsive":true,"className":"wp-embed-aspect-16-9 wp-has-aspect-ratio"}
https://youtu.be/9xNzNqq-0n0
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.