PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : ମଦ୍ୟପଙ୍କ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ, ବାପାକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ଏକ ମାସ ବ୍ୟାପି ପଦଯାତ୍ରା କରିବ ବିଜେଡି, ୨୯ ଏବଂ ୩୦ ତାରିଖରେ ବସିବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ଏଟିଏମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ବାର୍‌ରେ ୩ଟି ବୋମାମାଡ଼ କଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ସିବିଆଇର ସମନ ପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ଅନୁବ୍ରତ ମଣ୍ଡଳ, ଲୋକେ ଚିତ୍କାର କରି କହିଲେ ‘ଚୋର-ଚୋର’

କୋଲକାତା – ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇର ସମନ ପରେ ମଧ୍ୟ ହାଜର ହୋଇନଥିବା ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ଅନୁବ୍ରତ ମଣ୍ଡଳଙ୍କର ଏସଏସକେଏମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲରେ କିଛି ଏହିପରି ଲୋକ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି , ଯେପରି ଏମ୍ସରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପାର୍ଥ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କର ହୋଇଥିଲା । ବୀରଭୂମିରେ ଟିଏମ୍‌ସିର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଥିବା ଅନୁବ୍ରତଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଜେରା ପାଇଁ ହାଜର ହେବାକୁ ସମନ ପଠାଇ ଥିଲା। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଅପିଲ କରିବା ପରେ ଏସଏସକେଏମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲରେ ୭ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଟିମ୍‌ର ଗଠନ କରାଯାଇଛି।

ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ଯେବେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ତ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକ ଚୋର ଚୋର କହି ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ। ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ଏହି ମାମଲାରେ ଦୁଇ ଥର ପଚରାପଚରି କରି ସାରିଛି। ସିବିଆଇ ତାଙ୍କର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଘରେ ଚଢ଼ଉ ବି କରିଥିଲା। ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ମଣ୍ଡଳର ବଡ଼ିଗାର୍ଡ ସାଇଗଲ ହୁସୈନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ସାରିଛି। ସୂଚନା ଆଧାରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅନୁବ୍ରତ ସିବିଆଇ ସାମନାରେ ହାଜର ହୋଇ ପାରନ୍ତି ।

ଅନୁବ୍ରତଙ୍କର ବଡ଼ିଗାର୍ଡଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି କି, ସେ ଏତେ ସମ୍ପତ୍ତି କେମିତି ସଂଗ୍ରହ କଲେ । ଅନୁବ୍ରତ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ନାଁରେ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ୫ଦିନ ପୂର୍ବେ ଇଡି ମଧ୍ୟ ମଣ୍ଡଳଙ୍କର ଅନେକ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା । ସିବିଆଇର ଅଧିକାରୀ ରାଜ୍ୟରେ ଗୋରୁ ଚାଲାଣକୁ ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି କି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ସୀମାରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା , ଏହାପରେ ଲୋକେ ବହୁତ ଆୟ କରିଥିଲେ ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର