ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୪: ସେଣ୍ଟ୍‌ଭିନ୍‌ସେଣ୍ଟରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ବାଂଲାଦେଶ- ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍‌ସ
  • ||
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

ଟଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡିମ୍ପଲ ହୟାଥୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା, ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଗାଡିକୁ ମାରିଥିଲେ ଧକ୍କା

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨୩/୫: ଟଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡିମ୍ପଲ ହୟାଥୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାରକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ସେ ସୋମବାର ରାତିରେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ରାହୁଲ ହେଗଡେଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଗାଡିକୁ ନିଜ କାରରେ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲେ ।

ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ରାହୁଲ ହେଗଡେ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଡେଭିଡ୍ ପଶ୍ ଜୁବଲି ହିଲ୍ସରେ ସାମ୍ବାଦିକ କଲୋନୀରେ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି । ଡିସିପିଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଚେତନ କୁମାନ ଜୁବଲି ହିଲ୍ସ ଷ୍ଟେସନରେ ଡିମ୍ପଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଗାଡିକୁ ଧକ୍କା ମାରିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ କି ଡିମ୍ପଲ ଜାଣିଶୁଣି ଗାଡି ଧକ୍କା କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଡିମ୍ପଲ ହୟାଥୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇପିସି ସେକ୍ସନ ୩୫୩, ୩୪୧ ଏଂ ୨୭୯ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।  ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ କାରର ଡ୍ୟାଶବୋର୍ଡରେ କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ନଜର ଆସୁଛି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଜାଣିଶୁଣି ଧକ୍କା କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଗୋଇଠା ମାରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ସେଥିରେ ନଜର ଆସୁଛି । ତେବେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଶତ୍ରୁତା ନାହିଁ । ସେ ଜାଣିନାହାଁନ୍ତି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ କିଏ, କାରଣ ସେ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ନୂଆ ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ଡିମ୍ପଲ ହୟାଥୀଙ୍କ କଥା କହିବା ତ ସେ ୨୦୧୯ରେ ‘ଗଲ୍ଫ’ରୁ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ‘ଖିଲାଡି’ ଏବଂ ‘ରାମବନମ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୨୧ର ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଅତରଙ୍ଗୀ ରେ’ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.