PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏଏସ୍‌ଆଇ ଟିମ୍‌, ଗର୍ଭଗୃହ ଓ ନାଟମଣ୍ଡପ ଫାଟର ସ୍ଥିତି ଓ ଏହାର ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ବାଘମାରୀ ନିକଟରେ ରାସ୍ତାକଡକୁ ଖସିଲା ଲିଙ୍ଗରାଜ ବସ୍, ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ମିଳିବ ଆଡ଼ପ ଅବଢ଼ା
  • ||
  • ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ଆଜି ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭଦ୍ରକରେ ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୫ ଜଣ ଗୁରୁତର, ୪ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପଥରଗାଡ଼ିଆରେ ଅଦ୍ଭୂତ ବାଛୁରୀ ଜନ୍ମ, ଦେଖିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ଲାଗିଲା ଭିଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||

‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ୍‌’ରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ଗୀତକୁ ନେଇ ବିବାଦ, ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ମୁମ୍ବାଇ: ମଲଟିଷ୍ଟାରର ମୁଭି ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ୍‌’ରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ଏକ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ଆଜିକାଲି ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଏହା ହେଲା ୧୯୯୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଇନ୍‌କାର’ର ସୁପରହିଟ୍‌ ଗୀତ ‘ମୁଙ୍ଗଡା…’। ଏହି ଗୀତକୁ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଗୀତର ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ଅବଶେଷରେ ଏ ସଂପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ‘ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲ୍‌’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର।

ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯେତେବେଳେ ୧୯୯୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ମୋ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ୍ମ ‘ଇଶ୍କ’ର ଗୀତ ‘ନିନ୍ଦ ଚୁରାଇ ମେରି ’କୁ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୋଲମାଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣସ’ରେ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ କେହି ହେଲେ ମୋର ଅନୁମତି ନେଇନଥିଲେ। ଏବେ କାହିଁକି ଏ କଥା ଉଠୁଛି’।

ଏହି ଗୀତର ପ୍ରକୃତ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ରାଜେଶ୍‌ ରୋଶନ୍‌ ଓ ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଥିଲେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକର୍‌ ଓ ଉଷା ମଙ୍ଗେସକର। ‘ମୁଙ୍ଗଡା…’ଗୀତ ତାଙ୍କର ସୃଷ୍ଟି ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ରାଜେଶ ରୋଶନ୍‌ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଆଜିକାଲି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ଗୀତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ନାହିଁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର