PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାୟାବିନୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ମାମଲା: ପୁଣି ହାଜର ହେଲେ ଠିକାଦାର, ପଦାକୁ ଆସିଲା ରଣଜୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟ ପୁସ୍ତକ ମହୋତ୍ସବ ‘ଅକ୍ଷର’, ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଶୀତ ସାମାନ୍ୟ କମିବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ କାଁ ଭାଁ ହାଲୁକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ୮ଟି ସ୍ଥାନରେ ରାତି ତାପମାତ୍ରା ୧୧ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ
  • ||

ସ୍କୁଲରେ ଗାଳି ଦେବାରୁ ପ୍ରିନ୍‌ସପାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିକରି ଫେରାର ହୋଇଗଲା ଛାତ୍ର, ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ପୂର୍ବଦିନ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା…

Pic Credit : The Statesman

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସୀତାପୁରରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ତାଙ୍କ ପ୍ରିନ୍‌ସପାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ସେ ଆହତ ହୋଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଘଟଣା ପରେ ଛାତ୍ର ଜଣକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ମାମଲା ଜିଲ୍ଲାର ବିଶବା ତହସିଲର ସଦରପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଆଦର୍ଶ ରାମସ୍ୱରୁପ ଇଣ୍ଟର କଲେଜ (ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ) ରେ ଘଟିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ର ଜଣକ ହେଲେ ଗୁରିନ୍ଦର ସିଂ । ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ରାମ ସିଂ ବର୍ମା ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଗୁରୁନ୍ଦର ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ପ୍ରିନ୍‌ସପାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କ ଦେହରେ ଦୁଇଟି ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା । ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ସୀତାପୁରରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣା ପରେ ଗୁରିନ୍ଦର ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରୁ ପୁରା ଘଟଣା ଯାଞ୍ଚ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର