PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଏଲଆଇସି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଖବର: ୨୮ ଫେବୃୟାରୀ ପୂର୍ବରୁ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ନଚେତ୍…

source:m.dailyhunt.in

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲାଇଫ୍ ଇନ୍ୟୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ପଲିସି ହୋଲ୍ଡର ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଖବର । ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀ ମେସେଜ ପଠାଉଛି ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ । କହିରଖୁଛୁ ଏଲଆଇସି ଡିଜିଟାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ନିଜର ସବୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ତାର ପଲିସି ସହିତ ଜଡିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଅଟୋମେଟେଡ୍ ଏସଏମଏସ ଜରିଆରେ ପଠାଇବ ଏଲଆଇସି । ଏଥିପାଇଁ ଏଲଆଇସି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ଏସଏମଏସ୍ ପଠାଇ ସୂଚିତ କରୁଛି । ଏଲଆଇସି ଏସଏମଏସରେ ଲେଖୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପଲିସିର ପ୍ରିମିୟମ ଡ୍ଯୁ ଦେବାର ମେସେଜ୍ କେବଳ ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ମିଳିବ ଯାହାକି ୧.୩. ୨୦୧୯ରୁ ଲାଗୁ ହେବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ୍ ମିଳିଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ପଲିସିରେ ରେଜିଷ୍ଟର ଅଛି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମେସେଜ ମିଳିନି ତେବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ରେଜିଷ୍ଟର କରାଇନିଅନ୍ତୁ । ଏହା ଫଳରେ ପଲିସି ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସବୁ ସୂଚନା ଏସଏମଏସ୍ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର