PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ପାଟଣା ଥାନା ଗଣ୍ଡବେଡ଼ା ଗାଁରେ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ପଛପଟୁ ଜ୍ୱାଇଁର ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବସ୍ତା : ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ବସ୍ତା-ଅମର୍ଦା ରୋଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ରାହ୍ମଣଦା ଗ୍ରାମ ନିକଟ ରେଳ ଧାରଣା ପାର୍ଶ୍ଵରୁ ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଘୁନାଥପୁର ଗାଁ ପଡ଼ିଆରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବା ବେଳେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଜଣେ ମୃତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ଭାପୁର ଫାଣ୍ଡି ଗଙ୍ଗାଧର ପ୍ରସାଦ ଗାଁ ପଶ୍ଚିମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଡ୍ରାଇଭର୍ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦୁଇ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ୱ, ରାଉରକେଲା ପାଇଁ ଭୂପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପୁନିଆ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରଘୁ ଜି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ପାଳିତ ହେଲା ବଲାଙ୍ଗୀରର ବଏଲ ଯାତ୍ରା, ସମାଜର ମଙ୍ଗଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦେବୀଙ୍କ ଆରାଧନା କଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡ଼ା : ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଅମ୍ବାଦଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାମାରି ଗାଁ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ନିଖୋଜ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉପକୂଳରେ ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ବର୍ଷିବ ବୋଲି ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପୀଠରେ ଦଶମୀ ; ମଣ୍ଡପରେ ମହାନବମୀ, ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ପୂଜା ମଣ୍ଡପ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ସୋମବାର ରାତିରୁ କୋଣାର୍କରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇ ସୂର୍ଯ୍ୟମନ୍ଦିରରେ ଜମିଲା ପାଣି, ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିରାଶ
  • ||

ଘୋଡାରେ ବସି ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଛାତ୍ରୀଜଣକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୮।୪: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଘୋଡା ଚଢିକି ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିସାରିଛନ୍ତି। ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଏହି ଛାତ୍ରୀଜଣକ  କେରଳର ତ୍ରିଶୁରରେ ରୁହନ୍ତି, ସେ ଘୋଡା ଚଢି ୧୦ମ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ସ୍କୁଲ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର ଓ ଲାଇକ୍ କରାଯାଉଛି। ଭିଡିଓଟିକୁ ବିଶିଷ୍ଟ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ଓ ମହିନ୍ଦ୍ରାର ସଂସ୍ଥାପକ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ହଜାର ହଜାର ଳୋକ ଏହାକୁ ରିଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ’ସୁନ୍ଦର! ଏହି କ୍ଲିପ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଦରକାର। ଏହା ମଧ୍ୟ ଅତୁଲ୍ୟ ଭାରତର ଅଟେ।’ କ‘ଣ ତ୍ରିଶୁରର ଏହି ଝିଅଟିକୁ କେହି ଜାଣିଛନ୍ତି? ମୋତେ ନିଜର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେଭର ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ଘୋଡାର ଫଟୋ ଦରକାର। ସେ ମୋ ପାଇଁ ହିରୋ… ତାଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଯିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଶାବାଦୀ କରିଦେଇଛି।’

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଝିଅଟି ଏକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଗହଳି ରାସ୍ତାରେ ଘୋଡା ଚଢିକି ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ସ୍କୁଲ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ କାନ୍ଧରେ ବ୍ୟାଗ୍ ପକାଇଛନ୍ତି। ଧଳା ଘୋଡାରେ ବସି ଖୁବ୍ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଛନ୍ତି। ବହୁ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହାକୁ ନାରୀ ସଶକ୍ତିକରଣ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କର ବାହାଦୁରୀକୁ  ନେଇ ମଧ୍ୟ ସାବାସୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର