PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ ନିଜ ୟୁଜର ବେସ୍ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଲଞ୍ଚ କଲା ଏହି ଶାନଦାର୍ ପ୍ଲାନ୍, ୬ ମାସ ରହିବ ଭ୍ୟାଲିଡିଟି

source:http://www.indiantelevision.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧: ଦେଶର ନଂ୧ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଏୟାରଟେଲ୍ ଓ ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ ନିଜ ୟୁଜର ବେସ୍ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଲଗାତାର ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଆସୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ୨୪ ଟଙ୍କିଆ ଏକ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ୟୁଜର୍ସ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ନମ୍ବରର ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ବଢାଇ ପାରିବେ । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ୨୪ ଟଙ୍କିଆ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ କଲିଂ କିମ୍ବା ଡାଟାର ସୁବିଧା ମିଳିବନି । କମ୍ପାନୀ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ନମ୍ବରର ବୈଧତା ବଢାଇବା ପାଇଁ ପୁଣି ଏକ ଶାନଦାର ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯାହାର ସବୁଠାରୁ ଖାସ୍ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେଉଛି ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୬ମାସର ଇନକମିଂ କଲ୍ ଫ୍ରି ମିଳିବ ।

କମ୍ପାନୀ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ନମ୍ବରର ବୈଧତା ବଢାଇବା ପାଇଁ ୧୫୪ ଟଙ୍କିଆ ଏକ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୬ମାସ ଇନକମିଂ କଲ୍ ଫ୍ରିର ସୁବିଧା ମିଳିବ । କହିରଖୁଛୁ ଏଥିରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଫ୍ରି କଲିଂ ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସୁବିଧା ମିଳିବନି । କିନ୍ତୁ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଭୋଡାଫୋନରୁ ଭୋଡାଫୋନକୁ କଲିଂ ପାଇଁ ୬୦୦ ମିନିଟ୍ ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ ୟୁଜର୍ସ କେବଳ ରାତି ୧୧ଟାରୁ ସକାଳ ୬ମଧ୍ୟରେ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ । ଏହାପରେ ଯଦି ଆପଣ କଲ୍ କରନ୍ତି ତେବେ ୨.୫ ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡ ଦରରେ ଚାର୍ଜ କରାଯିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର