PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଇଡକୋ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ଼ : ସମ୍ଵଲପୁରୀ ଗୀତର ତାଳେତାଳେ ଝୁମିଲେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଉପ-ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ପାଦରେ ପାଦ ମିଶାଇ ନାଚିଲେ ରଙ୍ଗବତୀ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମୋଟର ସାଇକେଲ୍ ଓ ବଳଦ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • କଟକ : ଆଠଗଡ଼କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଲା ଜଗତପୁରରେ ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ୍ କରାଯାଇଥିବା ହାତୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ହୋଟେଲରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

‘ମୋଟି ମହିଳା ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯାଇପାରିବେନି’ କହିବାରୁ ପାଦ୍ରୀଙ୍କୁ ଷ୍ଟେଜ୍ ତଳକୁ ଠେଲିଦେଲେ ଯୁବତୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓର ପ୍ରକୃତ ସତ୍ଯ

କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପାଦ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଷ୍ଟେଜରୁ ଠେଲି ତଳେ ପକାଇ ଦେଉଛନ୍ତି । ୧୭ ଜୁଲାଇରେ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ ଏହି କ୍ଯାପସନ୍ ଲେଖି ଏହାକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ବ୍ରାଜିଲରେ ପାଦ୍ରୀ ଜଣକ କହିଲେ ମୋଟି ମହିଳା ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ, ଆଉ ତାପରେ …

ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା କୁହାଯାଇ ସେୟାର କରାଯାଉଛି ଯେ ପାଦ୍ରୀ ଜଣକ କହିଲେ କି ମୋଟି ମହିଳା ସ୍ୱର୍ଗକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ଜଣେ ମୋଟି ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଷ୍ଟେଜ ତଳକୁ ପକାଇଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ ଘଟଣାଟି ତାହା ନୁହେଁ ।

ସ୍ନୋପ୍ସ ଡଟ୍ କମ୍ ଅନୁସାରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ୧୪ ଜୁଲାଇ ୨୦୧୯ର । ବ୍ରାଜିଲରେ ପାଦ୍ରୀ ମର୍ସିଲୋ ରସି କାଙ୍କାଓ, ନୋୱାରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିଲେ । ଏବଂ ସେ ସେଭଳି କିଛି କହୁନଥିଲେ । ବ୍ରାଜିଲ୍ ମିଡିଆରେ ଛପାଯାଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ୍ସ ଅନୁସାରେ ପାଦ୍ରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ ଅଳ୍ପ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଠିକ୍ ଅଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପାଦ୍ରୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଅଭିଯୋଗ ନଆସିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡିଦିଆଯାଇଛି । କୁହାଯାଉଛି ମହିଳାଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ନାହିଁ ।