PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଆଉ ପୂର୍ବଭଳି ଦେଖି ପାରିବେନି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଷ୍ଟାଟସ୍, ଆସିଲା ନୂଆ ଫିଚର୍

source:www.emgigroup.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୨: ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ବାହାର କରିଥାଏ । ଆଉ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଆଣିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ । WaBetaInfo ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ‘Ranking’ ନାମକ ଏକ ନୂଆ ଫିଚର ଉପରେ କାମ କରୁଛି । ଏହି ଫିଚର ହ୍ୱାଟ୍ସଆପର ସେହି କଣ୍ଟାକ୍ଟକୁ ଅଟୋମେଟିକାଲି ରାଙ୍କ ଅର୍ଡରରେ ରଖିବ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ଆପଣ ଚାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । WaBetaInfoର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କଣ୍ଟାକ୍ଟଗୁଡିକ ରାକିଂ ଆଧାରରେ ରହିବ ।

ଯଥା- ମେସେଜ ପଠାଇବା ରିସିଭ କରିବା ହେଉଛି normal ranking’ । ମିଡିଆ ପଠାଇବା କିମ୍ବା ରିସିଭ କରିବା good ranking’ ଏବଂ ଶେଷରେ ଯଦି ୟୁଜର ମେସେଜ ଇଗ୍ନୋର କରେ ତେବେ bad ranking’ । ହ୍ୱାଟ୍ସଆପରେ କାହାକୁ ବି କଲ୍ କରିବା ପରେ ତାର ରାକିଂ ବଢିଯିବ । ଗ୍ରୁପରେ କୌଣସି କଣ୍ଟାକ୍ଟକୁ ମେସେଜର ରିପ୍ଲାଏ କିମ୍ବା ଅଧିକ ମେନସନ୍ କରିବା ଭଲ ରାକିଂରେ ଆସିବ । ୟୁଜର କୌଣସି କଣ୍ଟାକ୍ଟର ଷ୍ଟାଟସ୍ ଅପଡେଟକୁ ଦେଖିବା ଓ ଇଗ୍ନୋର କରିବା ପରେ ମଧ୍ଯ ରାକିଂ ସ୍ଥିର କରାଯିବ । ଏହାକୁ ଠିକ୍ ରୂପେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି ।

ୟୁଜର୍ସ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଷ୍ଟାଟସ୍ ରିୟାକ୍ସନର ଅର୍ଡରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କଣ୍ଟାକ୍ଟସ ଟାଇମ୍ ହିସାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ରାକିଂ ହିସାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର