PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ , ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ଥିଲା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓଗଡ଼ରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୦ ଗରିବ ଆଦିବାସୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ଼, ପେଟ୍ରୋଲ-ଡିଜେଲ ଦାମରେ ୩୫ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼: ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ନିଆଯାଉଛି ହସ୍ପିଟାଲ
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ଫାଇନାଲ୍ ଫାଇଟ୍, ବେଲଜିୟମ-ଜର୍ମାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଟାଇଟଲ ଟକ୍କର
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ୍, ୭ ମୃତ, ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ହାତୀମୃତ ଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୨ ହାତୀଦାନ୍ତ ଜବତ…
  • ||
  • ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି: ଭାରତ ପାଇଁ ‘କର ବା ମର’, ସିରିଜ ଜିତି ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୦ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ! ସଜେଇ ହେଉଛି ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚିନାବାଦାମ ଚାଷର ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଶିଖିବେ ଓଡ଼ିଆ କୃଷକ, ୮୦ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ପଠାଇଲା ସୋଆ
  • ||

ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ କାହିଁକି ବଢ଼ୁ ନାହିଁ ହିରୋଙ୍କ ବୟସ ? ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ଦେଲେ ଉତ୍ତର  

ମୁମ୍ୱାଇ – ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ଫିଲ୍ମ ସଲାମ୍ ଭେଙ୍କିରେ ଜଣେ ମାଆର ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କାଜୋଲଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଗ୍ରାଫ୍‌ ଦେଖିବା ତ ସେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ରୋଲ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା ହିରୋ ମାନେ ଏବେ ବି ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଆଜତକ୍‌ର ଏଜେଣ୍ଡା ୨୦୨୨ ରେ କାଜୋଲ କହିଛନ୍ତି , କାହିଁକି ଆଜି ବି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ହିରୋଙ୍କର ବୟସ ବଢ଼ୁ ନାହିଁ , କେବଳ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବୟସ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

କାଜୋଲଙ୍କ ମତରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଏକ ବିଜନେସ୍‌। ସବୁ ହିରୋଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ସବୁ ଇନଭେଷ୍ଟ କରାଯାଏ କି ଫିଲ୍ମର ହିଟ୍‌ ହେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ୱ ହୋଇଯାଏ। ବାସ୍ତବ କଥା ଏହା କି କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ହିରୋ ମଧ୍ୟ ନମ୍ୱର ଗେମ୍‌ କାରଣରୁ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ହୋଇ ଯାଇଛି । କାଜୋଲଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜର ଲମ୍ୱା କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କ୍ୟାରେକ୍ଟର ତଥା ବୟସ୍କ ରୋଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ କାଜୋଲ କହିଛନ୍ତି – ଅଜୟ ହିଁ ଏମିତି ଅଭିନେତା , ଯିଏ ଆକ୍ଟିଂର ସବୁ ଜୋନ୍‌ରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲଞ୍ଚ କଲେ ନିଜର ଫ୍ୟାଶନ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌, ପ୍ରଥମଥର…

Kajol reveals her father opposed her move to get married at 24 but her mom  was her biggest supporter | Hindi Movie News - Times of India

ସାକ୍ଷାତ୍‌କାରରେ କାଜୋଲ ଏହା ବି କହିଛନ୍ତି, ସେ ଓ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଘରେ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏପଟ ସେପଟ କଥା , ପିଲାଙ୍କ କଥା, ଘରର ଜିନିଷ ଓ ଅଧିକ କିଛି ଗସିପ୍‌ ହୋଇଥାଏ । ଘରେ ଆମେ ଷ୍ଟାର୍‌ ନୁହେଁ ।  ସାଧାରଣ ଜୀବନ ବିତାଇ ଥାଉ ।