PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ , ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ଥିଲା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓଗଡ଼ରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୦ ଗରିବ ଆଦିବାସୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ଼, ପେଟ୍ରୋଲ-ଡିଜେଲ ଦାମରେ ୩୫ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼: ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ନିଆଯାଉଛି ହସ୍ପିଟାଲ
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ଫାଇନାଲ୍ ଫାଇଟ୍, ବେଲଜିୟମ-ଜର୍ମାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଟାଇଟଲ ଟକ୍କର
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ୍, ୭ ମୃତ, ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ହାତୀମୃତ ଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୨ ହାତୀଦାନ୍ତ ଜବତ…
  • ||
  • ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି: ଭାରତ ପାଇଁ ‘କର ବା ମର’, ସିରିଜ ଜିତି ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୦ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ! ସଜେଇ ହେଉଛି ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚିନାବାଦାମ ଚାଷର ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଶିଖିବେ ଓଡ଼ିଆ କୃଷକ, ୮୦ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ପଠାଇଲା ସୋଆ
  • ||

ଆଉ ଏକ ଭୟଙ୍କର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ୨୨ ଖଣ୍ଡ କରି ଫ୍ରିଜ୍‌ରେ ରଖିଥିଲା ପତ୍ନୀ, ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା ପୁଅ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/ ୧୧: ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ୍ବାଲକର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ପୂରା ଦେଶକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆଉ ଏକ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା କରିଛି କ୍ରାଇମ୍‌ ବ୍ରାଞ୍ଚ । ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ତା’ର ପୁଅକୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏପରିକି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟି ଫ୍ରିଜ୍‌ରେ ରଖିଥିଲେ ମା’ ପୁଅ । ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ଶରୀରର କିଛିକିଛି ଅଂଶ ନେଇ ଫିଙ୍ଗୁଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ପାଣ୍ଡବ ନଗରରେ ଅଞ୍ଜନ ଦାସ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡ କରି ଫ୍ରିଜ୍‌ରେ ରଖିଥିଲେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ । ସମସ୍ତେ ଶୋଇବା ପରେ ସୁବିଧା ଦେଖି ଅଳିହା ଗଦାରେ ଫିଙ୍ଗୁଥିଲେ ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡ ମୃତଦେହ । ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ୍ବାଲକର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପୂରାପୂରି ନକଲ । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ୩୫ଖଣ୍ଡ କରିଥିଲା ଲିଭ୍-ଇନ୍‌ ପାର୍ଟନର ଆଫତାବ୍‌ ଅମିନ । ଏବେ ପୁଣି ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଛି ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଖବର ।

୨୦୧୭ରେ ଅଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା ପୁନମ । ଯିଏକି ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ଥିଲେ । ୨୦୧୬ରେ ସ୍ବାମୀ କାଲୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ଅଞ୍ଜନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା ପୁନମ । ମୃତକ ଅଞ୍ଜନ ଦାସ ମଧ୍ୟ ବିହାରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାର ୮ ସନ୍ତାନ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଛି ରୋଜଗାର କରୁନଥିବାରୁ ପ୍ରତିଦିନ ପାରିବାରିକ କଳହ ଲାଗିରହୁଥିଲା ବୋଲି କ୍ରାଇମ୍‌ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଡିସିପି ଅମିତ ଗୋଏଲ କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର