ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଓଡିଶା ବିଧାନସଭାକୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି, ରଣପୁର ବିଧାୟିକା ସୁରମା ପାଢ଼ୀ ହେଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ ଉପରକୁ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସୁପର-୮ ରାଉଣ୍ଡ୍‌: ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଆଫଗାନ ସ୍ପିନ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ, ଫୋକସ୍‌ରେ କୋହଲିଙ୍କ ଫର୍ମ
  • ||
  • ପଟିଆ ଛକ ନିକଟ ଲକି ଇଣ୍ଡିଆ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଦୀର୍ଘ ଘଣ୍ଟା ପରେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ସୁଧୁରୁଛି ସ୍ଥିତି: ସକାଳୁ କର୍ଫ୍ୟୁ କୋହଳ, ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ନିବେଦନ
  • ||
  • ୨୭ରେ ଉତ୍ତର ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସୃଷ୍ଟି ସମ୍ଭାବନା, ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ: ମାଲକାନଗିରିରେ ମୌସୁମୀ ସକ୍ରିୟ
  • ||

ମାଉସୀଙ୍କୁ ଧକ୍କାମାରି ଝିଆରୀକୁ ଉଠାଇନେଲେ ୩ ଯୁବକ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ମାଉସୀଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ଝିଆରୀକୁ ବାଇକ୍‌ରେ ଉଠାଇ ନେଇ ୩ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ କୌଶଳ କରି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଆସି ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଚନ୍ଦକା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଅପହରଣରେ ବ୍ୟବହୃତ ଏକ ବାଇକ୍‌କୁ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଖଣ୍ଡଗିରି ଭରତପୁର ଅଞ୍ଚଳର ମିତାଲି(ଛଦ୍ମନାମ, ୪୦) ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ରୂପା(ଛଦ୍ମନାମ, ୨୪)ଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଚନ୍ଦକା ପଥରଗାଡ଼ିଆ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ ଅଟୋକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ପହଞ୍ଚି ରୂପାଙ୍କୁ ଟଣାଓଟରା କରିଥିଲେ । ମିତାଲି ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କାମାରି ରୂପାଙ୍କୁ ବାଇକ୍‌ରେ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ମିତାଲି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୁଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ୩ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ରୂପାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଭତିରକୁ ନେଇଥେିଲ । ସେଠାରେ ରୂପାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ କରବିା ବେଳେ ସେ ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ । ସେପଟେ ଅପହରଣ ଖବରପାଇ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ, ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍‌ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମିତାଲିଙ୍କଠାରୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବୁଝିବା ପରେ ଚାରିଆଡ଼େ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରୂପାଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ । ରୂପା ଅଳସୁଆ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ମୁଣ୍ଡା ସାହିରେ ଏକ ଘର ଭିତରେ ପଶି ଯାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ରାସ୍ତାରୁ ବାଇକ୍‌ ସହ ଉଠାଇ ଆଣି ଅଟକ ରଖିଛି । ସେପଟେ ଆଜି ସକାଳେ ରୂପାଙ୍କୁ ପୁଲିସ ମୁଣ୍ଡା ସାହିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଘଟଣା ଚନ୍ଦକା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବାରୁ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ ମାମଲାକୁ ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି । ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ରୂପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭତ୍ତିକରି ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅଟକ ରଖଥିବିା ଯୁବକକୁ ପୁଲସି ପଚରାଉଚରା କରି ଅନ୍ୟ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ତନାଘନା ଚଳାଇଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.