ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ । ପୂର୍ବତନ ବରୀ-ଡେରାବିସ୍ ବିଧାୟକ
  • ||
  • ୩୪ ନୂଆ ଏନ୍‌ଏସି ଘୋଷଣାରେ ଲୋଇସିଂହା ବାଦ୍, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିିରି: ଛତିଶଗଡ଼ କାଙ୍କେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛେଚିଲେ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ୧୦ ବାଇକ ସହ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ ଫସିଲେ
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି: ୭୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ୨୭ ମାର୍କର ସିଲାବସ୍‌ ବାହାର ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌- ୨୦୨୪: ରୋମାଞ୍ଚକ ମୁକାବିଲା, ୟୁପି ୱାରିୟର୍ସଠୁ ୨ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ
  • ||
  • ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ’ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଆଣା ସୀମା, ଶମ୍ଭୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ବାଙ୍ଖିଡି ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ବର୍ଷିଲା ପରେ ଖସିଲା ତାତି: ୨୭ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପାଗ କୋହଲା
  • ||
  • ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଆଜି ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ ଲୋକାର୍ପଣ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ଦେବେ ୫୨,୨୫୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||

ଥାନାରେ ପହଂଚିଲା ୬ ବର୍ଷର ଝିଅ, କହିଲା ବାପାଙ୍କ ଫୋନ୍ କଲ୍ ମା’ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲା.., ଆଉ ତା ପରେ କିଛି ନକହି ଝିଅ ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦିଲା...

ଫାରୁକାବାଦ ଥାନାରେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜସମଇର ଜଣେ ୬ବର୍ଷର ଛୋଟ ଝିଅ ପହଂଚଥିିଲା । ସେଠାରେ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କହିଲା ଯେ, ବାପାଙ୍କ ଫୋନ୍ କଲ୍ ଆସୁଥିଲା । ମା’ ବାପାଙ୍କ ଫୋନ୍ କଲ୍ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲା । ଏତିକି କହି ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆଗରେ ଭୋ ଭୋ କରି କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା । ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ ବୟସର ଏହି କଅଁଳ ଝିଅର କଥା ଶୁଣି ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମନ ତରଳି ଯାଇଥିଲା ।
ଫାରୁକାବାଦ ଥାନା ଅଧିନରେ ଥିବା ଜସମଇଠାରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ସାମାନ୍ୟ କଥାରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଡ ମାରି ମାରି ଗୁରୁତର ଆହତ କରିଦେଇଥିଲା । ସ୍ତ୍ରୀର ବାପାଘର ଲୋକ ଏହି କଥା ଜାଣିବା ପରେ ନିଜ ଝିଅକୁ ନେଇ ପୁଲିସ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ । ବାପା ବିନୋଦ କୁମାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନୁପ ବାହାଘର ଦିନଠାରୁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ସବୁବେଳେ ମାରୁଛି । ଶନିବାର ରାତିରେ ବି ଅନୁପ ମୋ ଝିଅକୁ ବହୁତ ମାରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ଆଗରେ କହିଥିଲେ । ପରେ ପୁଲିସ ଝିଅକୁ ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

{"id":2257}

କନୋଜ ଜିଲ୍ଲାର ସାରିଖ ବାସିନ୍ଦା ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ଝିଅ ପୂଜା ଦେବୀକୁ ଅନୁପ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାହାଘରକୁ ୧୫ବର୍ଷ ହେଲାଣି । ପୂଜାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଓ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି । ରବିବାର ଦିନ ବିନୋଦ ନିଜ ଝିଅ ପୂଜାଙ୍କର ଏଭଳି ଖଣ୍ଡିଆ ଖାବରା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ତାଙ୍କୁୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ୬ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ଆଗରେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସବୁ କଥା କହିଥିଲା । ବାପାଙ୍କ କଲ୍ ମା’ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲା । ଏହି କଥାରେ ବାପା ରାଗିଯାଇ ମା’ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରିଥିଲେ । ପରେ ତାକୁ ଜୋରରେ ମାରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହଥିଲାି ।
ପୂଜାର ମା’ ଓମ୍ବତୀ ଓ ଭାଇ ଅନିଲଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଅନୁପ ପୂଜାଙ୍କୁୁ ବାରମ୍ବାର ବାରମ୍ବାର ମାରୁଥିଲା । ଏହି ବିଷୟରେ ପୁଲିସକୁ ପ୍ରଥମେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ପୁଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଘରକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ । ଅନୁପ କ୍ଷୀର ବିକ୍ରି କାମ କରେ । ଏସ୍ଓ ବେଦପ୍ରକାଶ ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି, ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୋଣସି କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ । କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିଲା ପରେ ପୁଲିସ କାର‌୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.