PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବ ICUରେ ଭର୍ତ୍ତି ,ଅଖିଳେଶ ଓ ଅପର୍ଣ୍ଣା ଯାଦବଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍, ବିଧାୟକ ପଦ ରଦ୍ଦ ହେବାର ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ତୁମୁଳ କାଣ୍ଡ, ଯୁବକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ବିଜୁଳି ଘଡ଼ଘଡ଼ିରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କୋରାପୁଟର ଜେଇଏଲ୍ ଚର୍ଚ୍ଚ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : କାର୍‌ରୁ ୩ କେ.ଜି ସୁନା ଏବଂ ୧୭ କେ.ଜି ରୂପା ଜବତ, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଅଭିନୟଠୁ ଅଲଗା କରିଦେଲା କରୋନା : ପେଟ ପୋଷିବା ପାଇଁ ଚା’-ପାନ ଦୋକାନ କରିଛନ୍ତି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା

ଭଦ୍ରକ ୧୮।୮ : ସେଦିନ ମୁହଁରେ ରଙ୍ଗ ମାଖି ନିସ୍ତବ୍ଦ ରାତିରେ ରଙ୍ଗୀନ ରଙ୍ଗ ମଞ୍ଚରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଦେଖାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ହାସ୍ୟ ରସ ଭାରି ରହିଥିଲା । ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ୍‌ କରିଦେଉଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଯାତ୍ରା ଜଗତରେ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ବଜାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଦୁର୍ବଳତା ବଢିଲା । ସେଇଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଅଭିନୟ ଯାତ୍ରା ।

ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ଶିଳ୍ପୀରୁ ପାଲଟିଗଲେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା । ବହୁ ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେଦିନର ସମୟ ଆଉ ନାହିଁ। କରୋନା ଛଡ଼ାଇନେଲେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜୀବିକା। ରଙ୍ଗମଞ୍ଚରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଉଥିବା କଳାକାର ଏବେ ନିଜ ପରିବାର ମୁହଁରେ ଟିକିଏ ହସ ଦେଇପାରୁନାହାନ୍ତି। ଶେଷରେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ଏବେ ନିଜେ ପାନ ଦୋକାନ ଏବଂ ଚା ଦୋକାନ ଖୋଲିଛନ୍ତି ।

କଳାକାର ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଭାକର ସାହୁ । ଯାତ୍ରା ଜଗତର ନାମ ହେଲା ଚଗନ। ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ ଛକ ନିକଟ ପାଳଦାବାଙ୍କରେ ନିଜ ପାନ ଆଉ ଚା ଦୋକାନ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଯେତିକି ରୋଜଗାର ହେଉଛି ସେଥିରେ ପରିବାର ଚଳୁଛି। ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଦୃଢ ମନା ହୁଅ, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କାରୋନା ହାରିବ, ଭଲ ସମୟ ଆସିବ । ଆମେ ପୁଣି ପୁରୁଣା ଜାଗାକୁ ଫେରିବା ଆଉ ସବୁ ଠିକ ହୋଇଯିବ।