PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

୩୬ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପରେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଦାମ୍ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ପ୍ରାୟ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ଡାଏନା ସହିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ସହିତ ସବୁବେଳେ ପଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ୩୬ ହଜାର । ଏବେ ସେ ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଘର ମଧ୍ୟ କିଣିଛନ୍ତି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଫେବରାଇଟ୍ ଡାଏନାକୁ ଅତି ଆଦରରେ ପାଳନ୍ତି । ତାକୁ ଶୀତରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ । ଏବଂ ଏବେ ତା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ଘର କିଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା ସହିତ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ନୂଆ ଘର ପାଇଲା ପରେ ମିମି ଡାଏନା ଆଉ ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା କରୁନି ।


ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ବିଦେଶୀ ବୋହୂ ହେବା ପରେ ପ୍ରଥମ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ଓରିଜନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସିରିଜ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ ଡାଏନା ସହିତ ବିତାଉଛନ୍ତି ।