PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆପଡା ସାଲେଭଟା ଛକରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗୁରୁତର ତ୍ରୁଟି, ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ଭରିବା କ୍ଷଣି ମଝି ଆକାଶରେ ଦେଖାଗଲା କଳା ବେଲୁନ୍, ୪ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପୋଲିସ-ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଉଦ୍ୟାନବନ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣା ଛକରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ୍ ମନମୁଣ୍ଡା ରେଞ୍ଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରତାଖଣ୍ଡି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶରେ ପଡ଼ି ଏକ ଭାଲୁର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କୋଲକାତା : ମାତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ପାଉଣା ଫେରସ୍ତ ଦାବିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଅଶାନ୍ତି, ନମାଜ ପଢ଼ି ଫେରିବା ବାଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୨୦୧୯ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ୧୦ ହଜାର ୧୨୯ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ଗୃହରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜୁଲାଇ ୬ରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା । ଦିନ ୧ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପ ରେଜଲ୍ଟ । ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ଗୋଚ୍ଛାପଡ଼ା/ଫୁଲବାଣୀ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ ଜଗାର ଖପୁରି ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସ୍‌ ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର ଦୀପକ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଅଲ୍ଲୁରୀ ସୀତାରାମ ରାଜୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି କରିବେ ଉନ୍ମୋଚନ
  • ||
  • କୋଟପାଡ଼ : କୋଟପାଡ଼ ମୀନାବଜାରରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ନାବଳିକାଙ୍କ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ପୁଣିଥରେ ଏକନାଥଙ୍କ ବାଜିମାତ୍। ଫ୍ଳୋର ଟେଷ୍ଟରେ ବହୁମତ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ସିନ୍ଦେ। ସିନ୍ଦେଙ୍କୁ ୧୬୪ ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ସୂଚନା।
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଚଞ୍ଚରମୁଣ୍ଡା ଛକ ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲ୍ଲୁରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ସମେତ ୧୬ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୨୦୨୨ : ବିଜୟ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଲେ ସିନି ଶେଟ୍ଟୀ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଲପାଇନ୍ ଗ୍ଲାସିୟରର ବିଶାଳ ଖଣ୍ଡ, ୫ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ନେଇ ବୋର୍ଡର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ସଚିବାଳୟରେ ଆଜି ନିଆଯିବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବାଲିଘାଟକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାମାଡ଼, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଲାଲୁ ଯାଦବ, ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲେ ଆହତ
  • ||
  • ଡେନମାର୍କ : ଡେନମାର୍କର ସପିଂ ମଲରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ୩ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

କାହିଁକି ୪ବର୍ଷ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଦୂରରେ , ଖୁଲାସା କଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ମୁମ୍ୱାଇ : ୨୦୨୨ ମସିହାର କାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ନିଜର ଲୁକ୍ସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରି ଦେଇଛି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ସାଜିଛି। ବହୁ ଦିନ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କୌଣସି ଏକ ବଡ଼ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ବହୁ ଦିନରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ୨୦୧୮ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଫନ୍ନେ ଖାଁରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁର ଓ ରାଜକୁମାର ରାଓ ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଥିଲେ । ଫିଲ୍ମକୁ ମିକ୍ସ ରେସ୍ପନ୍ସ ମିଳିଥିଲା । ହେଲେ ଏହାପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏହି ବିଷୟରେ କାନ୍‌ ୨୦୨୨ରେ କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି, କାହିଁକି ସେ ଏତେ ଦିନ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଅନୁପମା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜକୁ ଏକ କଇଁଛ ସହ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ , ଯାହା ବି ଗତ ୨ବର୍ଷରେ ହୋଇଛି ତାହା ଏକ ନାଚୁରାଲ ବ୍ରେକ୍‌ ଥିଲା। ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯିଏ ସବୁ ରିୟଲ ରଖିଥାନ୍ତି , ଏଥିରେ ସବୁ ପ୍ରାୟୋରିଟି ହିସାବରେ କରିଥାଏ । ଏହି ୨ବର୍ଷ ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଥିଲା ଏବଂ ମୋର ପୂରା ଫୋକସ ରିୟଲିଟି ଉପରେ ଅଛି । ମୁଁ ସେହି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୁହେଁ , ଯିଏ ଭାବନ୍ତି କି ଓ ମାଇଁ ଗଡ୍‌ ବର୍ଷରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ବି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେଉ ନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଯେ ,  ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଯେମିତି ଜଣ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେମିତି ସେ ଜଣେ ଭଲ ମା। ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାର ଜନ୍ମ ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ସହ ତାଙ୍କର ବି ପୂରା ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା କମ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ସେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ପାଠପଢ଼ା ଓ ତାଙ୍କର ଲାଳନ ପାଳନ ଉପରେ ପୂରା ଫୋକସ କରୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର