PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ଜୁଲାଇ ୫ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ !
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏଏସ୍‌ଆଇ ଟିମ୍‌, ଗର୍ଭଗୃହ ଓ ନାଟମଣ୍ଡପ ଫାଟର ସ୍ଥିତି ଓ ଏହାର ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ବାଘମାରୀ ନିକଟରେ ରାସ୍ତାକଡକୁ ଖସିଲା ଲିଙ୍ଗରାଜ ବସ୍, ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ମିଳିବ ଆଡ଼ପ ଅବଢ଼ା
  • ||
  • ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ଆଜି ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭଦ୍ରକରେ ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୫ ଜଣ ଗୁରୁତର, ୪ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପଥରଗାଡ଼ିଆରେ ଅଦ୍ଭୂତ ବାଛୁରୀ ଜନ୍ମ, ଦେଖିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ଲାଗିଲା ଭିଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଦମଦାର ଟିଜର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

source:www.youtube.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୨: ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ କେଶରୀର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଗତ କିଛି ଦିନଧରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଆସିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା ହେଉଥିଲା । ଦର୍ଶକ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ । ଏବେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଇଛି । ଟିଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଶିଖ୍ ସୈନିକ ଓ ଆଫଗାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ହେଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ହଜାର ହଜାର ସୈନିକଙ୍କ ଉପରୁ ନଜର ହଟି କ୍ୟାମେରା ସିଧା ସଳଖ ଜଣେ ଶିଖ୍ ସୈନିକଙ୍କ ଖଣ୍ଡା ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରାଯାଉଛି ।

କେଶରୀର ଟିଜର ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟକୁମାର ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି । ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଡ୍ଯୁସ୍ କରୁଛନ୍ତି କରଣ ଜୋହର ।

ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ସାରାଗଢୀର ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ସତ୍ଯ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦମଦାର ଲୁକ୍ ଓ ଦମଦାର୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ଓ ପରିଣୀତିଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କହିରଖୁଛୁ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର