PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ରାଗିଗଲେ ବିଗ୍ ବି: କହିଲେ ପ୍ରଡ୍ଯୁସରକୁ ଧରି ବାଡେଇବା ଉଚିତ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

source:http://www.lokmat.com

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୨:  ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ରାଗ କିଏ ବା ନଜାଣେ । ଯେତେବେଳେ ବିଗ୍ ବି ରାଗନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଭୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋଶ୍ ଉଡିଯାଏ । ଠିକ୍ ଏମିତି କିଛି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡିଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ । ଯେତେବେଳେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫିଲ୍ମ ‘ବଦଲା’ ର ପ୍ରଡ୍ଯୁସର ଉପରେ ରାଗିଗଲେ । ଏପରିକି ସେ କହିଦେଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ଯୁସରକୁ ଧରି ମାରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ଶୁଣି ବଲିଉଡର ବାଦଶାହ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଟିକିଏ ଡରି ଗଲେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ ଘଟଣାଟି ଏମିତି ନୁହେଁ । ଏହା ସୁଟିଂର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲା ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବଦଲାର ଏହା ଏକ ଅଂଶ ଥିଲା । ଫିଲ୍ମର ଏକ ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋଶନର ଏକ ଭାଗ ।

କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମ ବଦଲା ୮ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଏଥିରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହିତ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ମଧ୍ଯ ନଜର ଆସିବେ ।