PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହେଲେ ଅମିତାଭଙ୍କ ‘ଝୁଣ୍ଡ’ର ଏହି ଅଭିନେତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧୧: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଝୁଣ୍ଡ’ର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ପ୍ରିୟାଂଶୁ କ୍ଷତ୍ରିୟଙ୍କୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ନାଗପୁର ନଗର ପୋଲିସ ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ମନକାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରଦିପ ମଣ୍ଡାଭେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

चोरी के आरोप में गिरफ्तार हुआ फिल्म " झुंड" का अभिनेता | NewsTrack Hindi 1

ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ନାବାଳକ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା, ​​ଯିଏ କ୍ଷତ୍ରିୟଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ କ୍ଷତ୍ରିୟଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ଚୋରି ହୋଇଥିବା ସାମଗ୍ରୀ ଗାଦିଗୋଦାମ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହା ସହ ପୋଲିସ କହିଛି, ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରେନ୍ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ କ୍ଷତ୍ରିୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।