PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାବୁଲ ସ୍ଥିତ ଏକ ମସଜିଦ୍‌ରେ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ , ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୨୦ ମୃତ , ୪୦ ଆହତ , ଆହତଙ୍କୁ ନିଆଯାଉଛି ହସ୍ପିଟାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଦିନ ଏଭଳି ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି ରହିବ, ଆଗାମୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଆମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଏସଆରସିଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ଭେଜିଗୋରା ଗ୍ରାମରେ ପାଣି ଘେରରେ ଥିବା ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ କାସିମପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ହେମେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ହାଇସ୍କୁଲରେ କ୍ଲାସ ରୁମ୍‌ରେ ପଶିଲା ବନ୍ୟା ପାଣି, ବାତିଲ ହେଲା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ସୋର : ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଅଧିନ ଔପଦା ବ୍ଲକର ବିଡ଼ିଓ ଅଭିଷେକ ଦାସଙ୍କର ବଦଳିକୁ ନେଇ ବୁଧବାର ଔପଦା ବ୍ଲକ୍ ସମ୍ମୁଖରେ ସରପଞ୍ଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ/ସଭ୍ୟା, ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ, ଔପଦାର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବ୍ଲକର ଗୋତିଆକୁଦ ଗାଁରେ ହଠାତ ପାଣି ବଢିଯିବାରୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ଜଣ ଫଶି ରହିଥିଲେ, ବୁଧବାର ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କରିଛି
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ କମୁଛି ଜଳସ୍ତର, ତଥାପି ଵିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ମହାନଦୀ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ଧନୁଆ ନଦୀରେ ବନ୍ୟା, ବାଲିପାଟଣା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫ଟି ପଞ୍ଚାୟତର ବିଭିନ୍ନ ଗାଁ ଜଳମଗ୍ନ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ଆଇଟିଆଇ କଲେଜରେ ଆଦିବାସୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ ଘଟଣା, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • କଣାସ : ମକରା ନଦୀରେ ୫୦ ଫୁଟର ଘାଇ, ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ଗାଁରେ ପଶିଲା ବନ୍ୟାଜଳ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ତ୍ରୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୪ ଗୁରୁତର
  • ||

କୃଷ୍ଣ ପ୍ରେମରେ ବାୟାଣୀ ଅନୁପମା ଶୋର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ ଅଭିନୟ ଛାଡ଼ି କରୁଛନ୍ତି ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ… ଆଶ୍ରମ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଠିକଣା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୩୦/୦୬ : ଅଭିନେତ୍ରୀରୁ କୃଷ୍ଣ ଯୋଗିନୀ। କୃଷ୍ଣ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ କଲେ ବାଏ ବାଏ। ସମସ୍ତ ସୁଖ ସ୍ଵଚ୍ଛନ୍ଦ ଛାଡ଼ି ଏବେ ରହୁଛନ୍ତି ଆଶ୍ରମରେ। ଆଉ ଜୀବନ ଜିଇଁବାକୁ ବାଛି ନେଇଛନ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ମାର୍ଗ। ଯେତିକି ଦିନ ବଞ୍ଚିବି କେବଳ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ସେବା କରି ବଞ୍ଚିବି। ଲୀଳାମୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ରସରେ ଏଭଳି ଲୀନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଅନୁପମା ଟିଭି ଧାରାବାହିକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନଘା ଭୋଂସଲେ। ଅନଘା ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ୟାସିନୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନଘା ଭୋଂସଲେ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଇଥିଲେ। ସେ ଅଭିନୟ ଛାଡ଼ିବା ପଛରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାରଣ ରହିଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏନେଇ ସେ ତିନି ପୃଷ୍ଠା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ମୁଁ ଏବେ ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା। ଏହା ମୋର ବିଚାରଧାରାକୁ ଖରାପ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି। ଆପଣ ଯାହା ନୁହଁନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନେ ସେୟା ସଜେଇ ଦେବ। ଯାହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ଵାସ ଅଛି ତାହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଛଡ଼ାଇ ନେବ।

ତେବେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ିବା ପରେ ଅନଘା ସନ୍ୟାସିନୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏବେ ଆଶ୍ରମରେ ରହୁଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଗୋମାତାଙ୍କ ସେବା କରୁଛନ୍ତି। ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାପନ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ଅନଘାଙ୍କ ହାତରେ ଜପାମାଳ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ସେ ଆଶ୍ରମରେ ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି। କୃଷ୍ଣଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ତାଙ୍କ ବାକି ଜୀବନ କାଟିଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।