PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ହେପାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଡ଼ମ୍ବା ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱରରେ ରାଜ୍ୟ କଲବଲ: ପୀଡ଼ିତ ଶିଶୁଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ଗୁଣ ବଢ଼ିଛି, ଚିନ୍ତାରେ ଅଭିଭାବକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସରିଲା ଖଣ୍ଡଗିରି କୁମ୍ଭମେଳା, ଫେରିଲେ ସାଧୁସନ୍ଥ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତ୍ରୀବତା ଥିଲା ୭.୮
  • ||

ପୁଣି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ; ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ‘ପ୍ରମେୟ’ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକ୍ରମ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଆହତ

ପୁରୀ ୧/୨: ପୁରୀରେ ‘ପ୍ରମେୟ’ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକ୍ରମ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମେରାଇନ ଡ୍ରାଇଭ ଓ୍ବାଟର ପାର୍କ ନିକଟରେ ୫ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଆକ୍ରମଣର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ଏଭଳି ବାରମ୍ବାର ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କଳ୍ପତରୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ସିନେମା ହଲରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ବଲାଙ୍ଗିରରେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁଜପେପର ସର୍କୁଲେସନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମାର୍ଶାଘାଇରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସଭାରେ କିଛି ଯୁବକଙ୍କ ଠେଲାପେଲାରେ ୪ଜଣ ସାମ୍ବାଦିକ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ।