PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ପୁଣି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ; ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ‘ପ୍ରମେୟ’ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକ୍ରମ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଆହତ

ପୁରୀ ୧/୨: ପୁରୀରେ ‘ପ୍ରମେୟ’ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକ୍ରମ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମେରାଇନ ଡ୍ରାଇଭ ଓ୍ବାଟର ପାର୍କ ନିକଟରେ ୫ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଆକ୍ରମଣର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ଏଭଳି ବାରମ୍ବାର ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କଳ୍ପତରୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ସିନେମା ହଲରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ବଲାଙ୍ଗିରରେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁଜପେପର ସର୍କୁଲେସନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମାର୍ଶାଘାଇରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସଭାରେ କିଛି ଯୁବକଙ୍କ ଠେଲାପେଲାରେ ୪ଜଣ ସାମ୍ବାଦିକ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ।