PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବେ ପାକିସ୍ତାନର ଦୁର୍ବଳ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ବଞ୍ଚାଇବେ ଗଧ ଓ କୁକୁର ! ଚୀନ୍‌କୁ ଯୋଗାଇବାକୁ ଶହବାଜ୍ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି…
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ସିଂହାସନ ଉପରେ କେସିଆର୍‌ଙ୍କ ଆଖି; ନିଜ ଆଂଚଳିକ ଦଳକୁ ଭାଙ୍ଗି ଗଢିଲେ ଜାତୀୟ ଦଳ, TRS ବଦଳରେ ରଖିଲେ BRS…
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବଙ୍ଗାଲିପଡାରେ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ମାଆଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ଖେଳ ପର୍ବ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘାୟୁ କାମନା କରୁଛନ୍ତି ସଧବା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ଲାଗିରହିଛି ବର୍ଷା, ୧୦ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାଳନ ହେଉଛି ଦଶହରା, ରାଜରାଜଶ୍ୱେର ବେଶରେ ସୁସଜ୍ଜିତ ହେବେ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ହରଭଙ୍ଗା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଆଘାତରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ସଦସ୍ୟ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜୟାଦଶମୀ ଅବସରରେ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କ ଚେତାବନୀ : ‘ଦେଶର ଜନସଂଖ୍ୟା ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେଲେ ବିଗିଡ଼ିବ ଭୌଗୋଳିକ ରୂପରେଖ’
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଚୋରକୁ କାବୁ କରି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||

ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିଗଲା

ପାନ୍ନା,୧୯ ।୧(ଏଜେନ୍ସି): ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପାନ୍ନା ଜିଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଝରକା ଦେଇ ବାନ୍ତି କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଥିବା ଏକ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବସ୍‌ଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଏତେ ଜୋରରେ ସେଇ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାଡେଇ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ତାହା ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିଚୟ ଆଶା ରାଣୀ (୫୬ ବର୍ଷ) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ସତ୍‌ନା ଜିଲାରୁ ପାନା୍ନ ଜିଲାକୁ ଯାଉଥିଲାବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟପଟରେ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଉକ୍ତ ବସ୍‌ର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଭାବେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଛି ।