PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ଭାଇରାଲ ହେଲା ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଭିିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସନ୍ନି ଲିଓନି  ଭୋଜପୁରୀ କହୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ କାନ୍ଧରେ ବ୍ଯାଗ୍ ଟଙ୍ଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି ‘ କା ବେ କାମ କରୋ, ମୁଝେ ଛୋଡ’ । ଯଦି ଆପଣ ଏହା ଭାବି ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ନି କାହିଁକି ଭୋଜପୁରୀ କାହିଁକି ଶିଖୁଛନ୍ତି । ସେ କୌଣସି ଭିଜୋପୁରୀ ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରୁନାହାଁନ୍ତି ତ ? ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମ ଶିଖୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘କୋକା କୋଲା’ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି ।

ଲାଗୁଛି ଯେ ସନ୍ନି ଏହି ଭାଷାକୁ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍ କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମମ ପାଇଂ ସେ ୟୁପି ଓ ବିହାରୀ ଭାଷାରେ କଥା ହେଉଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ୟୁପିରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

ସନ୍ନିଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ହରର କମେଡି ଫିଲ୍ମ । ସନ୍ନି ଏହି ଫିଲ୍ମ ବ୍ଯତୀତ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ବିଜନେସକୁ ନେଇ ମଧ୍ଯ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସନ୍ନି ‘ଦ ଆର୍ଟ ଫ୍ଯୁଜନ’ ନାମରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ‘ଯଦି ଆପଣ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ । ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ହୁଏତ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ କିମ୍ବା ବିଫଳ ହୋଇଯିବେ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା ତ କରିଥିଲେ ।‘  ତେବେ ଲାଗୁଛି ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିଜ ନୂଆ ବିଜନେସ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।