PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ,୪।୩: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଅନେକ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପରୋକ୍ଷରେ ଇଶାରା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରୁ କେହିବି ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ନେଇ କିଛି କହିନାହାଁନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଏବେ ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ରଣବୀର  ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ  ଆଲିଆଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି। ପରସ୍ପର  ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଖୁସିରେ ଥିବାର ଜଣାପଡୁଛି।

ରଣବୀର ଓ ଆଲିଆ କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାଗରାଜ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଆଲିଆ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।  ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଖୁବ୍ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଟିମ୍ ସହିତ କୁମ୍ଭ ମେଳା ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥରେ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ଜାଣିଛନ୍ତି ଆମେ ସବୁ ସେଠାକୁ କାହିଁକି ଯାଉଛୁ? ଆଲିଆଙ୍କୁ ଚିଡେଇବା ଶୈଳିରେ ରଣବୀର କହୁଛନ୍ତି ଆମେ ଆଲିଆକୁ ଛାଡିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏନେଇ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ନା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ ଯାଉ ନାହୁଁ। ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଆୟାନ ମୁଖର୍ଜୀ ଓ ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି।