PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ୧୦ ଅଟକ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟେନ୍ସା ଗୀତାରାଣୀ ମାଇନ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଘଟଣ, ହାଇଓ୍ୱା ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ବସନ୍ତପୁର ମାଝୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବାରିପଦା ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ଗଛ ପଡ଼ି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ତାର ଛିଡି ଅଟକିଲା ଟ୍ରେନ, ବିଳମ୍ବରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ଲାଗି ଛୁଟି ବାତିଲ, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡ୍ରାଫ-ଏନ୍‌ଡିଆରଏଫ୍‌-ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବିଶୋଇ ଥାନା ଲୋହାକାନି ଭୋଳ ବେଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଭୁଷୁଡିଲା ଘରର କାନ୍ଥ, ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସମେତ ୟୁପିର କେତେକ ଜିଲ୍ଲା , କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ସୁନା ଚେନ୍‌ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଫେଲ୍, ଧରାପଡି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ୬୨୧.୦୨ ଫୁଟ୍‌କୁ ଖସିଲା ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଜଳସ୍ତର, ୨୦ ଗେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୧ରୁ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରିବ ପିସିସି ଟିମ୍‌, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଦେବେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ତିଲୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସିମନବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ପୋଲର ପାର୍ଶ୍ଵ ରାସ୍ତା ଧସି ଯାଇଛି, ବସ୍ ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକରପଡ଼ାରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜୟପୁର/ଦିଲ୍ଲୀ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଜୀବନ : ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଙ୍କ ବିହାରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ଼ ଧରଣ ଅଘଟଣ, ମଙ୍ଗଳା ଆରତୀ ସମୟରେ ଦଳା ଚକଟାରେ ଦୁଇ ମୃତ
  • ||

ରିଆଲିଟିରୁ ଫିକ୍ସନ୍‌ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା

source:www.bollywoodhungama.com

ରିଆଲିଟିରୁ ଫିକ୍ସନ୍‌ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୧୨ ୱିନର୍‌ ଦୀପିକା କକର୍‌ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ । ସନ୍ଦୀପ ସିକଂଦଙ୍କ କାହାଣୀରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଟେଲି ଦର୍ଶକ । ଏହି ସିରିଏଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ‘ସସୁରାଲ୍‌ ସିମର୍‌ କା’ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା ଏକ ଅଣପାରମ୍ପରିକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ନାୟିକା ହେବେ । ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ କରଣ ଭି ଗ୍ରୋବର୍‌ । ଦୀପିକା ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଦୀପ ସିରିଏଲ୍‌ ଅଫର୍‌ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶୋ’ପାଇଁ ସେ ହଁ ଭରି ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଫେରିବା ପରେ ଦୀପିକା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭାବିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଖାଲିନଥିବ । ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେମିତି କିଛି ହୋଇନଥିଲା । ଦୀପିକା ହିଁ ସିରିଏଲ୍‌ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିବା ପରେ ଖୁସିରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ତଳେ ଲାଗିନଥିଲା । ତେବେ ସିରିଏଲ୍‌ ନିର୍ମାତା କିମ୍ବା ଦୀପିକା ଏ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଏତିକି ଜାଣିରଖନ୍ତୁ, ପାରମ୍ପରିକ ବୋହୂଠୁ ଅଲଗା ଲୁକ୍‌ରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ସିମର୍‌ । ପ୍ରେମକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଏହା ଆଧାରିତ । ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ରେ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିଭିଜନ୍‌କୁ ଫେରି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଦୀପିକା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର