PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ପିଓକେ ଲୋକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ପଞ୍ଜରା ହାଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି: ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩।୩: ପାକିସ୍ତାନରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଓ୍ବିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ପାକ୍ ଅଧିକୃତ କଶ୍ମୀର   ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ପଞ୍ଜରା ହାଡକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀର ଛାବନୀରେ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ରେଫରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ  ତଦନ୍ତ ଓ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏମଆରଆଇ ସ୍କାନରେ ଖରାପ ରିପୋର୍ଟ ଆସିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଞ୍ଜରା ହାଡର ତଳ ଭାବରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା କଥା ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି।

 କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହି ଆଘାତ ତାଙ୍କୁ ମିଗ୍-୨୧ କ୍ରାଶ ହେବାପରେ ସେ ପାରାଶୁଟ୍ ଯୋଗେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବା ବେଳେ ପିଓକେରେ ଲାଗିଥିଲା।ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ପିଓକେର ଲୋକ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଆଉ କିଛି ଚିକିତ୍ସା ହେବାର ବାକି ରହିଛି।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର