PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ମେଡିକାଲ ସିଟ୍‌ ନାଁରେ ଠକେଇ ମାମଲା: ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଦୁଇ ଠକ

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର,୨୩/୦୫: ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ନାମଲେଖା ନାଁରେ ୨ ଅନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଠକଙ୍କୁ ଇନଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିଛି । ୨ ଠକ ହରିୟାଣାର ଜଣେ ଆଶାୟୀ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫସାଇବାରେ ଫେଲ ମାରିଥିବା ନେଇ ପୁଲିସ ତଥ୍ୟ ହାତେଇଛି । ଏହାବାଦ୍‌ ଅନ୍ୟ କେଉଁମାନଙ୍କୁ ଠକିଛନ୍ତି, ଏନେଇ ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ।

ଦୁଇ ଠକ ଅଭିମନ୍ୟୁ କୁମାର ସିଂହ ଓ ସୁଗତ ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ପୁଲିସର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ଆଜି ୩ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜେରା କରିଥିଲା । ଉଭୟେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ବର୍ଷ ହରିଆନାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲେ । ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ସିଟ୍‌ ଦେବାକୁ କହି ପଛରେ ପଡି଼ ଯାଇଥିଲେ । ଉକ୍ତ କଲେଜର ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଉଭୟଙ୍କ ଚିହ୍ନା ବୋଲି ମିଛ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ । ଅଭିମନ୍ୟୁ ଓ ସୁଗତ ସିଟ୍‌ ବାବଦକୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ହରିଆଣାର ଯୁବକ କିଛି ଦିନ କଥା ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେବା ପରେ ଠକଙ୍କ ପ୍ଲାନ୍‌ ଫେଲ ମାରିଥିଲା । ସେହିପରି ଆହୁରି ୪ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସିଟ୍‌ ଦେବା ପାଇଁ ଉଭୟେ ଥୋପ ପକାଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚଳାଇଥିଲେ । ହେଲେ କେହି ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ।