PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

୩ ଦିନ ପାଇଁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଅଫର: ୮୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳୁଛି ରିହାତି, ୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ବି କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ପାୱାରବ୍ଯାଙ୍କ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୬: ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଫ୍ଲିପଷ୍ଟାର୍ଟ ଡେଜ୍ ସେଲର ଆରମ୍ଭ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୧ ଜୁନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ୩ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଏହି ସେଲ୍ । ଏଥିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଲକଟ୍ରୋନିକ୍, ଗ୍ୟାଜେଟ୍, ଫ୍ୟାଶନ ଏବଂ ହୋମ୍ ଆପ୍ଲାଏନ୍ସ ଭଳି ପ୍ରଡକ୍ଟକୁ ଅଧା ମୂଲ୍ୟରୁ ମଧ୍ୟ କମ୍ ଦାମରେ କିଣି ପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ଯାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ କିମ୍ବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡରେ ମଧ୍ଯ ସପିଂ କଲେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଏକ୍ସଟ୍ରା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି । ଏହା ସହିତ ଇଏମଆଇରେ ଓ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫରରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଡକ୍ଟ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ ।

ଇଲକଟ୍ରୋନିକ୍ସରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି
ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସେଲରେ ଇଲେକଟ୍ରୋନିକ୍ ଆଇଟମ୍ ଉପରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି । ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେଲରେ ସୋନି ଜେବିଏଲର ହେଡଫୋନ୍ ଓ ସ୍ପିକର୍ସ ଉପରେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରିହାତି ମିଳୁଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏଚପି, ଏସର ଭଳି ଲାପଟପ୍ କିଣିଲେ ୧୨,୯୯୦ ଟଙ୍କାର ଆରମ୍ଭରେ କମ୍ ମୂଲ୍ଯରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ ।

୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ପାୱାର ବ୍ୟାଙ୍କ
ସେଲରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସିସକା ପାୱାର ବ୍ଯାଙ୍କ, ମୋବାଇଲ କେସ୍ ଓ ଫୋନ୍ ଆସେସିରିଜକୁ ୯୯ ଟଙ୍କାରେ କମ୍ ମୂଲ୍ଯରେ ଘରକୁ ନେଇ ପାରିବେ । ଏହି ପ୍ରଡକ୍ଟ କାଟାଗୋରିରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ no-cost EMIର ଅପ୍ସନ ମଧ୍ଯ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଫ୍ୟାଶନ ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସ ଉପରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି
ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଡେଜରେ ଫ୍ଯାସନ ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସ ଉପରେ ୪୦-୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି । ଏଠାରେ ୧୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଫ୍ୟାଶନ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ବ୍ୟୁଟି, ବେବି କେୟାର ଆଦି ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସ ଉପରେ ମଧ୍ଯ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରିହାତି ମିଳୁଛି ।

ଟିଭି ଉପରେ ୭୫ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି
ସେଲରେ ଟିଭି ଓ ହୋମ୍ ଆପ୍ଲାଏନ୍ସ ଉପରେ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳୁଛି । ଏଥିରେ Vu Smart HD TV(32 ଇଞ୍ଚ) କୁ ୧୨,୪୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ଯରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ । ଏଥିରେ ଏସି, ଫ୍ରିଜକୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ ଘରକୁ ନିଆଯାଇପାରିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେଲରେ ହୋମ୍ ଆଣ୍ଡ ଫର୍ଣ୍ଣିଚର କାଟାଗୋରୀ ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସ ଉପରେ ୩୦-୭୫ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର