PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ମାଲିକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ନିମବାହାଳି,୧୯/୧୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୁରୁଣା ୪୨ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ରାସ୍ତାର ଚିନ୍ତାପୋଖରୀ ଛକରେ ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର କରିଥିବା ଉପେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ (୩୧) ଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ତିନି ଜଣ ଲୁଟେରା ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ୪ ଟି ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ମେରାମଣ୍ଡଳି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଓ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ହେବାରୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଉପେନ୍ଦ୍ର ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଞ୍ଜାସିଂହା ଗ୍ରାମର ବାଙ୍କନିଧି ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଚିନ୍ତା ପୋଖରୀ ଛକରେ ଉପେନ୍ଦ୍ର ଏକ ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଖୋଲିଛନ୍ତି । ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି କାରବାର ସାରି ବାଇକ ଯୋଗେ ସେ ଗାଁର ପଙ୍କଜ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଚିନ୍ତା ପୋଖରୀ ରେଲୱେ ଗେଟଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ପଛରୁ ପିଛା କରି ଆସୁଥିବା ଏକ ବାଇକରେ ତିନି ଜଣ ଲୁଟେରା ତାଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ପଙ୍କଜଙ୍କୁ ଜଣେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ କାବୁ କରି ରଖିଥିବା ବେଳେ ଉପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଆକ୍ରମଣ କରି ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଥିବା ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ, ୪ଟି ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ସହ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପଙ୍କଜ ଉପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଧରି ମେରାମଣ୍ଡଳି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେବା ସହ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।