PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବଡ଼ଭାଇ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ ଦେଇ ଆର୍ମିରେ କରିଥିଲେ ଚାକିରୀ, ଅବସର ପରେ ବନ୍ଧାହେଲେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ୨ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ମିଳୁନି ନିଖୋଜ ପିହୁର ପତ୍ତା, ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • କଟକ : ଅତିରିକ୍ତ କମିଶନରଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଟକ : ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଶାହ-ନବୀନ-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ପ୍ରଜାତନ୍ତ୍ରର ସ୍ଵନକ୍ଷତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲେ ତିନି ନେତା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ନାହିଁ ଟିକା ଅଭାବ, ଗାଁ ଗାଁରେ ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଦିଆଯାଉଛି ଗୁରୁତ୍ଵ : ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||

ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଟିମ୍‌ ଉପରେ କରୋନା ଆତଙ୍କ, ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ଗୁରଜନ୍ତ ସିଂହ ଓ କୋଚ୍ ଗ୍ରାମ୍ ରିଡ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ୫ ପଜିଟିଭ

ବେଙ୍ଗାଲୁର,୩୦।୬: କମନଓ୍ବେଲଥ୍‌ ଗେମ୍ସ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଟିମ୍ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍ କ୍ୟାମ୍ପ ଉପରେ ଗୁରୁବାର କୋଭିଡ୍‌-୧୯ର ପ୍ରକୋପ। ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ଗ୍ରାହମ୍ ରିଡ୍‌ ଓ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ଗୁରଜନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ୫ ଖେଳାଳି କରୋନା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇଛି। ବୁଧବାର ସକାଳେ ଆରଟି-ପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା। ସଂକ୍ରମିତ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ହାଲକା ଲକ୍ଷଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ହକି ଇଣ୍ଡିଆ କାହାର ନାଁ ନନେଇ କହିଛି ଯେ, ରାଷ୍ଟ୍ର ମଣ୍ଡଳ ଖେଳ ୨୦୨୨ର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଉଛି। ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଟିମ୍‌ର ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଓ ସହଯୋଗୀ ଷ୍ଟାଫର  ତିନୋଟି ସଦସ୍ୟ କୋଭିଡ୍‌-୧୯ ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିଛନ୍ତି। ଟିମ୍‌ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଗୁରଜନ୍ତ ଓ ଗ୍ରାହମ୍ ରିଡ୍‌ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଟିମ୍‌ର ଭିଡିଓ ବିଶ୍ଲେଷକ ମଧ୍ୟ ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିଛନ୍ତି।’