PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

‘ନୋ ପାର୍କିଂ ଜୋନ’ରେ ଗାଡ଼ି ରଖିବାରୁ ମେୟରଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା

source:telanganatoday.com

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୩ ।୨(ଏଜେନ୍ସି): ଏଠାକାର ମେୟର ବନଥୁ ରାମମୋହନ ନିଜ ଗାଡ଼ିକୁ ‘ନୋ ପାର୍କିଂ ଜୋନ’ରେ ରଖିଥିବାରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୁଲିସ ବିଭାଗ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା ଲଗାଇଛି ଏବଂ ସେ ଜରିମାନା ବାବଦ ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ପୈଠ କରିଛନ୍ତି ।
ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାମମୋହନଙ୍କ କାର୍‌ ‘ନୋ ପାର୍କିଂ ଜୋନ’ରେ ଥୁଆ ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତା’ର ଫଟୋ ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସହରର ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୁଲିସ ମେୟରଙ୍କ ନାମରେ ଚାଲାଣ କାଟିଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ୱେବ୍‌ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍‌ କରିଥିଲା ।
ଏହାପରେ ମେୟର ଚାଲାଣ ବାବଦ ଅର୍ଥ ପୈଠ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେ ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ କି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବେ ଏପରି ଭୁଲ ହୋଇନାହିଁ । ସେ ସହରର କିଛି ସମସ୍ୟା ତଦାରଖ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ‘ନୋ ପାର୍କିଂ ଜୋନ’ରେ ଗାଡ଼ି ଥୋଇ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଭୁଲ ଯିଏ କଲେ ବି ଭୁଲ । ତେଣୁ ସେ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଜରିମାନା ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି କି ସେ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର