PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଭଣଜା ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଝଡ,ଘର ଛାଡିଲେ ପତ୍ନୀ ଅବନ୍ତିକା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୧।୮: ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଦୂରେଇ ରହିଥିବା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଭଣଜା ତଥା ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଫାଟ। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଇମ୍ରାନ ଓ ଅବନ୍ତିକା ମାଲିକଙ୍କ ଭିତରେ ଦେଖା ଦେଇଛି ବିବାଦ। ଆଉ ଏହି ବିବାଦ ଏତେ ବଢିଯାଇଛି ଯେ ଅବନ୍ତିକା ଏବେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଘର ଛାଡି ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଗରକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଅବନ୍ତିକା ମୁମ୍ବାଇର ପାଲି ହିଲରେ ଥିବା ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି। ଇମ୍ରାନ ଓ ଅବନ୍ତିକାଙ୍କ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟା ଗତ କିଛି ଦିନର ନା ଏହା ଆଗକୁ ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ କୌଣସି ଗମ୍ଭୀର ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି, ଏହା କେବଳ ସମୟ ହିଁ କହିବ।

ଏବେ  ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ମତଭେଦ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ବୁଝାସୁଝା କରୁଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ, ଇମ୍ରାନ ଓ ଅବନ୍ତିକା ୮ ବର୍ଷ ଧରି ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ୨୦୧୧ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଆମିର ଖାନ, କିରଣ ରାଓଙ୍କ ସହିତ ବଲିଉଡର ବହୁ ବଡ ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

୨୦୧୪ରେ ଅବନ୍ତିକା ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନର ମା’ ହୋଇଥିଲେ। ନିଜର ଝିଅ ବିଷୟରେ ଇମ୍ରାନ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ, ମୋର ଝିଅ ଆମର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଉପହାର, ଯାହା ମୋତେ ଅବନ୍ତିକା ଦେଇଛନ୍ତି। ଇମ୍ରାନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ୨୦୧୫ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ କଟ୍ଟି-ବଟ୍ଟିରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ଆଉ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ।