PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବେ ପାକିସ୍ତାନର ଦୁର୍ବଳ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ବଞ୍ଚାଇବେ ଗଧ ଓ କୁକୁର ! ଚୀନ୍‌କୁ ଯୋଗାଇବାକୁ ଶହବାଜ୍ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି…
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ସିଂହାସନ ଉପରେ କେସିଆର୍‌ଙ୍କ ଆଖି; ନିଜ ଆଂଚଳିକ ଦଳକୁ ଭାଙ୍ଗି ଗଢିଲେ ଜାତୀୟ ଦଳ, TRS ବଦଳରେ ରଖିଲେ BRS…
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବଙ୍ଗାଲିପଡାରେ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ମାଆଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ଖେଳ ପର୍ବ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘାୟୁ କାମନା କରୁଛନ୍ତି ସଧବା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ଲାଗିରହିଛି ବର୍ଷା, ୧୦ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାଳନ ହେଉଛି ଦଶହରା, ରାଜରାଜଶ୍ୱେର ବେଶରେ ସୁସଜ୍ଜିତ ହେବେ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ହରଭଙ୍ଗା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଆଘାତରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ସଦସ୍ୟ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜୟାଦଶମୀ ଅବସରରେ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କ ଚେତାବନୀ : ‘ଦେଶର ଜନସଂଖ୍ୟା ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେଲେ ବିଗିଡ଼ିବ ଭୌଗୋଳିକ ରୂପରେଖ’
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଚୋରକୁ କାବୁ କରି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||

ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଯାତନା, ୧ ମିନିଟ୍‌ ୨୪ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

source:www.bbc.com

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧।୩: ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାରେ ବିଳମ୍ବର କାରଣ ଏବେ ସାମ୍‌ନାକୁ ଆସିଛି । ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା କ୍ୟାମେରା ସାମ୍‌ନାରେ ତାଙ୍କର ବୟାନ ରେଡର୍କ କରିବା ସହ ତା’ର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା । ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଛାଡିବାର ଠିକ୍‌ ପରେ ପରେ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ମିଡିଆକୁ ଦିଆଯାଇଛି । ୧ ମିନିଟ୍‌ ୨୪ ସେକେଣ୍ଡର ସେହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନନ୍ଦନ କିଭଳି ଧରାପଡିଥିଲେ ଓ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ତାଙ୍କୁ କିଭଳି ବଞ୍ଚାଇଲା ସେ କଥା ସେ କହୁଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା କଥା ସେ କହିବା ସହ ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ସେହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖିଲେ ସେଥିରେ ୨୦ରୁ ଊଦ୍ଧ୍ୱର୍ କଟ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣାପଡୁଛି । ତେଣୁ ପାକ୍‌ ସେନା ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏସବୁ କୁହାଇଥିବା ଓ କରାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ।