ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ସୁପର-୮ ରାଉଣ୍ଡ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ, ବାଂଲାଦେଶକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • କନିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷକ ଚୟନ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ଓସେପା ମେରିଟ୍ ଲିଷ୍ଟ କାଏମ ରଖିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ମାନିବା ସହ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଏସପି ସାଗରିକା ନାଥଙ୍କ ଅନୁରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଥରବନ୍ଦ ବସ୍ତିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ
  • ||
  • ଜୁନ୍‌ ୨୦ରେ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଅସଲି ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ନକଲି ସିବିଆଇ ପୋଲିସ, ଲୋକଙ୍କଠୁ ଲୁଟୁଥିଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ସ୍କୁଲ, ଅଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସକାଳୁ କ୍ଲାସ ଆରମ୍ଭ, ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦ ଯାଏ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର, ବୁଧବାର ନବନିର୍ବାଚିତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇବେ କାମଚଳା ବାସ୍ପପତି, ୨୦ ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଅଶାନ୍ତ ବାଲେଶ୍ୱର: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ କର୍ଫ୍ୟୁ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ ବଜାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪୨% ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱାଭାବିକ, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ: ୪ ଦିନ ଭିତରେ ମୌସୁମୀ ଅଗ୍ରସର ହେବ
  • ||

ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟାର ଅପେକ୍ଷା.. ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚ୍‌

ଅହମ୍ମଦାବାଦ,୩୧/୦୩: ମଞ୍ଚ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି କ୍ଷଣର ଅପେକ୍ଷା । ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବ ବୃହତ୍‌ ଘରୋଇ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଲିଗ୍‌ ‘ଆଇପିଏଲ୍‌-୧୬’ । କ୍ରିକେଟ୍‌ ପ୍ରେମୀ ଆଗାମୀ ୨ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେ୍‌ଟର ଭରପୁର ରୋମାଞ୍ଚ ନେଇପାରିବେ । ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ଓ ୪ଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ମୁକାବିଲା । ଉଭୟ ଦଳ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି ।

୪ବର୍ଷ ପରେ ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍‌କୁ ଫେରିଛି ଆଇପିଏଲ୍‌ । ଏଥର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦଳ ନିଜ ନିଜ ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍‌ରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଗୁଜରାଟ୍‌ ଟାଇଟନ୍ସର ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍‌ । ତଥାପି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଅଗଣିତ ସମର୍ଥକ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଭିଡ଼ ଜମାଇବେ।
ଗତ ସିଜନରେ ପଦାର୍ପଣ କରି ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଅଖ୍ୟା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲା । ଲିଗ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସକୁ ୨ଥର ହରାଇଥିଲା । ଏଥର ମଧ୍ୟ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଦଳ ଭଳି ଖେଳି ବିଜୟ ସହ ସିଜନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଟାଇଟନ୍ସ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ମାତ୍ର ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ପୂର୍ବ ପରାଜୟକୁ ଭୁଲିନାହିଁ । ଏଥର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

wp:heading {"level":3}

ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଇପିଏଲ୍‌ରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଲେ ମୁକେଶ

/wp:heading

ଗତ ସିଜନରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ବାମ ହାତି ପେସ୍‌ ବୋଲର ମୁକେଶ ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଏଥର ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ମିସ୍‌ କରିବ । ଆହତ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା ମୁକେଶ ସମ୍ପ୍ରତି ଆଇପିଏଲ୍‌ରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିବାରୁ ଫିଟ୍‌ ହେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସମୟ ଲାଗିବ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି। ଏନ୍‌ସିଏ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ଶିବିରରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ମୁକେଶ ଆହତ ହେବା ଫଳରେ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ବୋଲିଂ ବିଭାଗ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଗତ ସିଜନରେ ମୁକେଶ ୧୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ୧୬ଟି ୱିକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ କେବଳ ପାୱାର ପ୍ଲେରେ ୧୧ଟି ୱିକେଟ୍‌ ରହିଥିଲା । ଏଥର ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ମଧ୍ୟ ବୋଲିଂ କରିବେ ନାହିଁ । ଫଳରେ ଦୀପକ ଚହରଙ୍କ ଉପରେ ଦଳର ବୋଲିଂ ବିଭାଗ ନିର୍ଭର କରିବ ।

wp:heading {"level":3}

ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ରସିଦ ମୁଖ୍ୟ ଅସ୍ତ୍ର

/wp:heading

ଗତ ସିଜନରେ ଚାମ୍ପିଅନ କରାଥିବା ୩ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଡେଭିଡ୍‌ ମିଲର ସମ୍ପ୍ରତି ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି । ତଥାପି ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଟାଇଟନ୍ସ ଦଳ ନିକଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ କ୍ଷମତା ରହିଛି । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଓ ରସିଦ ଖାନ୍‌ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ବାମ ହାତି ବ୍ୟାଟରଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବେ । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଓ ରସିଦ ପୂର୍ବରୁ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କୁ ୩ଥର ଲେଖାଏଁ ଆଉଟ୍‌ କରିସାରିଛନ୍ତି । ମହମ୍ମଦ ସାମି ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କୁ ୨ଥର ଆଉଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ମୋଇନ ଅଲିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ରସିଦ ଓ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉନ୍ନତ ରହିଛି ।

wp:heading {"level":3}

ଋତୁରାଜ ଭରସା

/wp:heading

ଗତ ସିଜନରେ ଋତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ୍‌ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ବୋଲରଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ । ପ୍ରାୟତଃ ଅଧିକାଂଶ ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସେ ୧୫୦ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ୍‌ରେ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଭାଗ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ ।

wp:heading {"level":3}

ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ପାଇଁ ଗିଲ ସମସ୍ୟା

/wp:heading

ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ଓପନର ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ । ଗିଲ୍‌ ସମ୍ପ୍ରତି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫର୍ମରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ସ୍ଥାପନ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

wp:heading

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦଳ

/wp:heading

ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ: ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି(ଅଧିନାୟକ), ମୋଇନ ଅଲି, ଋତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ୍‌, ଡେଭନ କନୱେ, ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ଶିବମ ଦୁବେ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଡ୍ୱେନ ପ୍ରିଟୋରିୟସ୍‌, ଦୀପକ ଚହର, ସମରଜୀତ ସିଂହ ।

ଟାଇଟନ୍ସ: ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା(ଅଧିନାୟକ), ଶୁଭମନ ଗିଲ୍‌, ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହା, କେନ ୱିଲିୟମସନ, ସାଇ ସୁଦର୍ଶନ, ରାହୁଲ ତେୱାତିଆ, ମହମ୍ମଦ ସାମି,ଓଡ଼ିନ ସ୍ମିଥ୍‌, ଆର ସାଇ କିଶୋର, ରସିଦ ଖାନ, ଅଲ୍‌ଜାରୀ ଜୋଶେଫ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.