PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବେ ପାକିସ୍ତାନର ଦୁର୍ବଳ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ବଞ୍ଚାଇବେ ଗଧ ଓ କୁକୁର ! ଚୀନ୍‌କୁ ଯୋଗାଇବାକୁ ଶହବାଜ୍ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି…
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ସିଂହାସନ ଉପରେ କେସିଆର୍‌ଙ୍କ ଆଖି; ନିଜ ଆଂଚଳିକ ଦଳକୁ ଭାଙ୍ଗି ଗଢିଲେ ଜାତୀୟ ଦଳ, TRS ବଦଳରେ ରଖିଲେ BRS…
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବଙ୍ଗାଲିପଡାରେ ଧୁମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ମାଆଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ଖେଳ ପର୍ବ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘାୟୁ କାମନା କରୁଛନ୍ତି ସଧବା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ଲାଗିରହିଛି ବର୍ଷା, ୧୦ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାଳନ ହେଉଛି ଦଶହରା, ରାଜରାଜଶ୍ୱେର ବେଶରେ ସୁସଜ୍ଜିତ ହେବେ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ହରଭଙ୍ଗା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଆଘାତରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ସଦସ୍ୟ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜୟାଦଶମୀ ଅବସରରେ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କ ଚେତାବନୀ : ‘ଦେଶର ଜନସଂଖ୍ୟା ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେଲେ ବିଗିଡ଼ିବ ଭୌଗୋଳିକ ରୂପରେଖ’
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଚୋରକୁ କାବୁ କରି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ୩୫୪କୋଟିର ମାନହାନି ମୋକଦ୍ଦମା କଲେ ଜନି ଡେପ୍

source:www.amarujala.com

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୩: ‘ପାଇରେଟ୍ସ ଅଫ ଦ କାରାବିୟନ’ ଷ୍ଟାର୍ ଜନି ଡେପ୍ ନିଜ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଅମ୍ବର ହର୍ଡଙ୍କ ଉପରେ ୫୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର(୩୫୪ କୋଟି) ଟଙ୍କାର ମାନହାନି ମକୋଦ୍ଦମା କରିଛନ୍ତି । ଅମ୍ବର ହର୍ଡ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ରେ ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଜନି ଡେପଙ୍କୁ ନେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରୁଥିଲେ ।

ଜନି ଡେପ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେବି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିନାହାନ୍ତି । ଅମ୍ବର ହର୍ଡ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଏବେ ସେ ନିଜ ଏକ୍ସ ୱାଇଫଙ୍କ ଉପରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା କରିଛନ୍ତି ।

୨୦୧୬ରେ କୋର୍ଟ ଜନି ଡେପଙ୍କୁ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଅମ୍ବର ହର୍ଡଙ୍କଠୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ହର୍ଡ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ସମୟରେ ଜନି ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ସହିତ ମାଡ ମଧ୍ଯ ମାରୁଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜନି ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ସହିତ ଡ୍ରଗ୍ସ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ଜନିଙ୍କୁ ଡରୁଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ ।

୨୦୧୧ରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ଡେପ୍ ଓ ହର୍ଡଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ସେ ଜଣେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ, ଯିଏ କି ପୂର୍ବରୁ ୨ ପିଲାଙ୍କ ମା ଥିଲେ । ୨୦୧୫ରେ ଜନି ଓ ହର୍ଡଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ବହୁତ ଧୁମଧାମରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ୨୦୧୭ରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଭୋର୍ସ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।