PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆପଡା ସାଲେଭଟା ଛକରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗୁରୁତର ତ୍ରୁଟି, ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ଭରିବା କ୍ଷଣି ମଝି ଆକାଶରେ ଦେଖାଗଲା କଳା ବେଲୁନ୍, ୪ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପୋଲିସ-ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଉଦ୍ୟାନବନ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣା ଛକରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ୍ ମନମୁଣ୍ଡା ରେଞ୍ଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରତାଖଣ୍ଡି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶରେ ପଡ଼ି ଏକ ଭାଲୁର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କୋଲକାତା : ମାତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ପାଉଣା ଫେରସ୍ତ ଦାବିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଅଶାନ୍ତି, ନମାଜ ପଢ଼ି ଫେରିବା ବାଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୨୦୧୯ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ୧୦ ହଜାର ୧୨୯ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ଗୃହରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜୁଲାଇ ୬ରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା । ଦିନ ୧ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପ ରେଜଲ୍ଟ । ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ଗୋଚ୍ଛାପଡ଼ା/ଫୁଲବାଣୀ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ ଜଗାର ଖପୁରି ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସ୍‌ ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର ଦୀପକ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଅଲ୍ଲୁରୀ ସୀତାରାମ ରାଜୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି କରିବେ ଉନ୍ମୋଚନ
  • ||
  • କୋଟପାଡ଼ : କୋଟପାଡ଼ ମୀନାବଜାରରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ନାବଳିକାଙ୍କ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ପୁଣିଥରେ ଏକନାଥଙ୍କ ବାଜିମାତ୍। ଫ୍ଳୋର ଟେଷ୍ଟରେ ବହୁମତ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ସିନ୍ଦେ। ସିନ୍ଦେଙ୍କୁ ୧୬୪ ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ସୂଚନା।
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଚଞ୍ଚରମୁଣ୍ଡା ଛକ ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲ୍ଲୁରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ସମେତ ୧୬ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୨୦୨୨ : ବିଜୟ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଲେ ସିନି ଶେଟ୍ଟୀ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଲପାଇନ୍ ଗ୍ଲାସିୟରର ବିଶାଳ ଖଣ୍ଡ, ୫ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ନେଇ ବୋର୍ଡର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ସଚିବାଳୟରେ ଆଜି ନିଆଯିବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବାଲିଘାଟକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାମାଡ଼, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଲାଲୁ ଯାଦବ, ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲେ ଆହତ
  • ||
  • ଡେନମାର୍କ : ଡେନମାର୍କର ସପିଂ ମଲରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ୩ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବ , କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍‌ ଠାରୁ କମ୍‌ ନଥିଲା ଏହି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି

ମୁମ୍ୱାଇ : ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡାଇରେକ୍ଟର-ପ୍ରଡ୍ୟୁସର କରଣ ଜୋହର ନିଜର ୫୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ୟଶରାଜ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ଏହି ପାର୍ଟିକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନ୍ଦାଜରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇ ଥିଲା । ପାର୍ଟିର ଥିମ୍‌ରୁ ନେଇ ମେନ୍ୟୁ ଯାଏ ସବୁ ଥିଲା ସ୍ପେଶାଲ। ସବୁକିଛି  ପରଫେକ୍ଟ ଉପାୟରେ ସଜ୍ଜା ଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ରେଡ୍‌-ବ୍ଲାକ୍‌ ଥିମ୍‌ରେ ଡେକୋରେଟ୍ କରାଯାଇ ଥିଲା । ଭେନ୍ୟୁ ଭିତରେ ନାଲି ଗୋଲାପରେ ସଜ୍ଜା ଯାଇଥିଲା । କମ୍ ଲାଇଟିଂ ରଖା ଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ପାଖାପାଖି ସବୁ ଷ୍ଟାର ନିଜର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ , ଆମିର ଖାନ , ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ , ରାଣୀ ମୁଖର୍ଜି ଭଳି ଅନେକ ଷ୍ଟାରମାନେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଯାହାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ସେପଟେ ଏବେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟିର ଭେନ୍ୟୁର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ପାର୍ଟିର ଭେନ୍ୟୁ  କୌଣସି ବଡ଼ ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍ ଠାରୁ କମ୍ ନଥିଲା।

ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା କରଣଙ୍କର ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଫିଲ୍ମମେକରଙ୍କ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ନଜର ଲାଖି ରହିଥିଲା ।  ସେ ହ୍ୱାଇଟ୍ ସର୍ଟ , ବ୍ଲାକ୍‌ ପ୍ୟାଣ୍ଟ-ସୁଜ୍‌ ଓ ଗ୍ରିନ୍‌ କଲରର ଶିମରୀ ଗ୍ରିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଗ୍ରିନ୍ କଲର ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥିଲା । ଏମିତି ତ କରଣଙ୍କର ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ସର୍ବଦା ଅଲଗା ରହିଥାଏ , ହେଲେ ତାଙ୍କର ଜ୍ୟାକେଟର ଦାମ୍ ଶୁଣି ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କର ହୋସ୍ ଉଡ଼ିଯିବ । ସେ ଇତାଲଭି ଲକଜରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଡୋଲ୍ସେ ଆଣ୍ଡ ଗବ୍ବାନାରୁ ଗ୍ରୀନ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ , ଯାହାର ଦାମ୍‌ ୩,୯୯୫ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ୍‌ ୩,୦୯,୭୮୪ ଟଙ୍କା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର