PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

କଟ୍ରିନା କାହାକୁ କହିଲେ, ମୋର ଅପେକ୍ଷା କର…ମୋତେ ପଛରେ ଛାଡି ଯାଅ ନାହିଁ

ମୁମ୍ବାଇ୧୩/୨: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌, ସୋନମ କପୁର ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାହ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଖୁସି ଆଣି ଦେଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅପେକ୍ଷାରେ ଆଲିଆ ଓ କଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିହାଘର।

ମାତ୍ର ଆଲିଆ ଏବେ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମଫେୟାରର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚରା ଯାଇଥିଲା। ଏହାର ଉତ୍ତର ସେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ କଟ୍ରିନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ କ’ଣ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

କଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚରା ଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ, ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି କି ବିବାହ ମାମଲାରେ ସେ ସବୁଠାରୁ ପଛରେ ଅଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ କଟ୍ରିନା କହୁଛନ୍ତି, ମୋର ଅପେକ୍ଷା କର… ମୋତେ ପଛରେ ଛାଡି ଯାଅ ନାହିଁ।