PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ରାମକଥା କହିବା ଯୋଗୁଁ କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜୀବନରେ ମାରିବା ଦେବାର ଧମକ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଗାଜିଆବାଦ : ଜଣାଶୁଣା କବି କୁମାର ବିଶ୍ୱାସକୁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇ-ମେଲ ଆସୁଥିଲା । ଇ-ମେଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିବାର ଧମକ ଦିଆଯାଉ ଥିଲା । ପୁଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଇନ୍ଦୋରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ  କରିଛି । ପୁଲିସ କହିଛି କି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ  ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଧାରା ଅନୁସାରେ ଜେଲ୍‌କୁ ପଠାଯିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି।

ନିଜର କବିତା ପାଇଁ ପୂରା ଦୁନିଆରେ ପରିଚିତ କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଲ୍‌ ଆସୁଥିଲା । ଏହି ବିଷୟରେ କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପୁଲିସରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଇଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ କୁମାର ବିଶ୍ୱାସ ଏକ ଲେଟର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଲେଟରରେ କୁହାଯାଇଛି କି , କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହାସହ ଇ-ମେଲ୍‌ରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆପତ୍ତିଜନକ କଥା ଲେଖା ଯାଉଥିଲା।

Kumar Vishwas receives death threats for telling Ram Katha accused arrested  - राम कथा पर कुमार विश्वास को जान से मारने की धमकी, केजरीवाल पर भी ना बोलने  की चेतावनी

ଲେଟରରେ କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଏହା କହିଥିଲେ କି ଇ-ମେଲରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କୁ ଗାଳି ଦିଆଯାଉ ଥିଲା । କହି ରଖୁଛୁ କି , କୁମାର ଅନେକ ସମୟରେ ମଞ୍ଚରେ ଶ୍ରୀରାମ କଥା କହିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ରାମକଥାର ଭିଡ଼ିଓରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁଜ୍‌ ଆସିଥାଏ । ଇ-ମେଲରେ କୁମାରଙ୍କୁ ଏହି ଧମକ ଦିଆଯାଉଥିଲା କି ସେ ରାମଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ , ନୁହେଁତ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦିଆ ଯିବ ।  

Kumar Vishwas: HC stays arrest of Kumar Vishwas in inflammatory statement  case - The Economic Times

ଇ-ମେଲ୍‌ରେ ଧମକ ଦେବା ସହ ଏହା ବି ମେସେଜ୍‌ ଆସିଥିଲା କି କେଜ୍ରିୱାଲ ତୁମ (କୁମାର ବିଶ୍ୱାସ) ଠାରୁ ଭଲ ମଣିଷ । ଏହାସହ କୁମାରଙ୍କୁ ଏହି ଚେତାବନୀ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇ ଥିଲା କି ସେ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ କରିବେ ନାହିଁ । ଧମକ ଦେବା ଲୋକ ସହିଦ ଉଧମ ସିଂହଙ୍କ ନାଁରେ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରି  କୁମାରଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିବା କଥା କହିଥିଲେ । ରାମ କେବଳ ହିନ୍ଦୁଙ୍କର ନୁହେଁ, ପୂରା ବିଶ୍ୱର ଭଗବାନ : ଫାରୁକ୍‌ ଅବଦୁଲ୍ଲା  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର