PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ : ଆଠଗଡ ଅଂଶୁପା ହ୍ରଦ ନିକଟରୁ କାରରୁ ୧୩୫୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ତିଗିରିଆ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର, ରାତ୍ରି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରେଲୱେ ଜଙ୍କସନରୁ ୨୫ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପୁତୁରାର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଖୁଡ଼ୀ ଗୁରୁତର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ନଗସପୁର ବଜାରରେ ସିରିଜ୍ ଲୁଟ୍, ୧୬ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ଜନବସତିକୁ ପଶି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଲା କଲରାପତରିଆ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାର ଏକ କଲରାପତରିଆ ଜନବସତିରେ ପଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ଯେଉଁଥିରେ ୨ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲର କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । କଲରାପତରିଆ ସକାଳେ ଗଙ୍ଗାପୁର ରୋଡରେ ଏକ ଆଖୁ ଖେତରେ ଲୁଚିଥିଲା । କେହି ଜାଣିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଜନବସତିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ କିଛି ଯୁବକ ତାକୁ ଘଉଡାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ସେ ଡିଆଁ ମାରି ଜଣଙ୍କ ବାସଭବନ ପାଚେରୀ ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ସେଠାକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ଆତଙ୍କିତ ହୋଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସ ଓ ବନବିଭାଗକୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ । ପ୍ରାୟ ୩ ଘଣ୍ଟା ପରେ କଲରାପତରିଆକୁ ଏକ ଘର ଭିତରୁ କାବୁ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ବନବିଭାଗ ।

ତେବେ ଏଥିରେ ଆହତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଛି । ଏହି ଅଭିଯାନରେ କଲରାପତିରଆ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲା । ତାକୁ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର