PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ଥାନାରୁ ଚୋରି, ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଗାଡି ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ସାଲେପୁର, ୧୮/୧୧ : ଥାନାରୁ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଗାଡି ଚୋରି। କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଗତପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଥାନା ପରିସରରୁ ଗାଡି ଚୋରିକରି ନେଇ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମଦ୍ୟପାନ କରି ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ମାଲିକ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଜଗତପୁର ଥାନା କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ପଦ୍ମପୁର ଠାରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ସହ ସ୍କୁଟି ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଘଟଣାରେ ଜଗତପୁର ଥାନା ମୁତାରିଫା ଗାଁର ସାଉରୀ ଗୋଛାୟତ ଓ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଗୋଛାୟତ ଏବେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ସ୍କୁଟିଟିକୁ ଜଗତପୁର ପୋଲିସ ଜବତକରି ଥାନା ପରିସରରେ ରଖିଥିଲା। ହେଲେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗାଡିଟିକୁ ଥାନାରୁ କୌଶଳକ୍ରମେ ଚୋରିକରି ପଦ୍ମପୁର ବଜାର ନିକଟରେ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରଖି ମଦ୍ୟପାନ କରି ପଡିଥିବାବେଳେ ଗାଡିଟିକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଦେଖି ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଜଗତପୁର ଥାନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଜଗତପୁର ଥାନା ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଗାଡି ଜବତ କରିଛି। ତେବେ ଥାନା ପରିସରରୁ ଗାଡି କିଭଳି ଭାବେ ଚୋରି ହେଲା ସେନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।