PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଭାରତ ରତ୍ନ ‘ମଦର ଟେରେସା’ଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍, ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେଲା…

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୩: ଏବେ ବଲିଉଡରେ ବାୟୋପିକର ଯୁଗ ଚାଲିଛି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନି । ବଡ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେଉଥିବା ବାୟୋପିକ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭାରି ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏହି ବାୟୋପିକ୍ ଭଲ ଆୟ ମଧ୍ଯ କରୁଛି । ଏବେ ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ଆଉ ଏକ ନାଁ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛି । ଆଜ୍ଞା ହଁ । ମଦର ଟେରେସାଙ୍କ ଉପରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ନିର୍ମାତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଅଫିସିଆଲି ଏହାର ଘୋଷଣା ମଧ୍ଯ ହୋଇସାରିଲାଣି । ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେଉଛି ‘ମଦର ଟେରେସା: ଦ ସଣ୍ଟ୍’ । ଏହାର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରାଯାଇ ଏହି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୀମା ଉପାଧ୍ଯାୟ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାଳିବେ ସୀମା ।

ଭାରତ ରତ୍ନ ମଦର ଟେରେସାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ହଲିଉଡ ଓ ବଲିଉଡର ଟପ୍ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଏହା ପ୍ରଥମ ପାଇଁ ନୁହେଁ ଯେ ମଦର ଟେରେସାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ମଦର ଟେରେସାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଅନେକ ଡକ୍ଯୁମେଣ୍ଟ୍ରୀ ଓ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇସାରିଛି । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ ।