PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଧରାପଡିଲା ଟିକଟକ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ହତ୍ଯା କରିଥିବା ଯୁବକ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୫: ଟିକଟକ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ହତ୍ଯା ଘଟଣାର ଧିରେ ଧିରେ ଗୁମର ଫିଟୁଛି । ଦିଲ୍ଲୀର ନଜଫଗଡରେ ସପ୍ତାହେ ତଳେ ଜଣେ ୨୭  ବର୍ଷୀୟ ଜିମ୍ ଟ୍ରେନରଙ୍କ ହତ୍ଯା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର  କିଶୋର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି । ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରକା ଗ୍ରାମ ଧୁଲସିରାସ ନିକଟରୁ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ଯା ୪ ଟାରେ ନଜଫଗଡରେ ରହୁଥିବା ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି  ।

ବହାଦୁରଗଡର ମୋହିତ ମୋରେଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗୁଳିମାରି ହତ୍ଯା କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ମୋହିତ ଏକ ଜିମର ଟ୍ରେନର ଥିଲେ । ଏହା ବ୍ଯତୀତ ସେ ଜଣେ ସୋସିଆଲ ନେଟୱର୍କିଂ ଆପରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫଲୋର୍ସ ଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଛି ଯେ ଏହି ହତ୍ଯା ପଛରେ କୌଣସି ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା ରହିଛି । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା କାରଣରୁ ଏହି ହତ୍ଯା ହୋଇଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ପୋଲିସ ଉପାୟୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୀବ କୁମାର ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ କିଶୋର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଜିମ୍ ଟ୍ରେନରଙ୍କ ହତ୍ଯା କରିଥିବା ୩ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭିତରୁ କିଏ ଜଣେ ହୋଇଥାଇପାରେ । ତେବେ ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତା ପାଖରୁ ଏକ ଦେଶୀ ପିସ୍ତଲ ଓ ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର