ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକରେ ବେଆଇନ ଗୁଟ୍‌ଖା କାରଖାନା ଠାବ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କଞ୍ଚାମାଲ୍‌ ଜବତ, ମାଲିକ ସହ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବରେଲି: ହାଇୱେରେ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଜଳିଗଲା କାର୍, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ୮ ବରଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଆୟକର ଚଢ଼ଉ ଘଟଣା: ୪ ଦିନର ଚଢ଼ାଉରେ ଗଣା ସରିଲା ୧୮୮ କୋଟି, ବଳକା ଟଙ୍କା ଗଣିବାକୁ ଲାଗିବ ଆଉ ୨ ଦିନ
  • ||
  • ଆଜି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଓ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ମୁକାବିଲା, ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ଉପରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଫୋକସ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିଲା ପାଗ, ଖସିଲା ତାପମାତ୍ରା: ଆସନ୍ତା ୨ ଦିନରେ ୨ ଡିଗ୍ରୀ ଖସିବ ରାତି ପାରଦ
  • ||

ଦେଶର ଏହି ଫେମସ ନିବେଶକଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜ, ୨୦୧୯ରେ ପୁଣି ହେବେ ମୋଦି ସରକାର

ମୁମ୍ବାଇ ୭/୨: ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିବେଶକ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା କହିଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ମୋଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ । ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ରେଜଲ୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବ । ସେ ଟଙ୍କାର ଅସ୍ଥିରତାକୁ ବିକାଶ ପାଇଁ ବିପଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ବୁଧବାର ହୋଇଥିବା ଟାଇକୋନ୍ ସମିତିରେ ସେ ଏକଥା କହିଛନ୍ତି ।

ଝୁନଝୁନୱାଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡେମୋଗ୍ରାଫିକ ଇଭୋଲ୍ୟୁସନ୍ ମାମଲାରେ ଭାରତ ସବୁଠାରୁ ସ୍ଥିର ସ୍ଥିତିରେ ରହିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସ୍ୱାଧୀନତା ପରେ ପ୍ରତି ଦଶକରେ ଭାରତ ବିକାଶର ପାହାଚ ଚଢିବାରେ ଲାଗିଛି’ ।

{"id":2686}
source:www.financialexpress.com

ଫେମସ୍ ନିବେଶକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ବିକାଶ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ସେତିକିବେଳେ ଆସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଜୁଆର-ଭଟ୍ଟା ଆସିଥାଏ ଯେମିତିକି ଭାରତ ଓ ଆମେରିକାରେ ହୋଇଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତର ବିକାଶରେ ଗଣତନ୍ତ୍ର, ଉଦ୍ୟମ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ସଂଶାଧନର ବଡ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି । ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୁଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଅଶୋଧିତ ତୈଳର ମୂଲ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବ୍ୟାପାରରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବନି ।

Copyright © 2022 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.