PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ଭିଡିଓ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିକଟକ୍‌ ଷ୍ଟାର ଜଙ୍ଗଲରେ ଲଗାଇ ଦେଲେ ନିଆଁ! ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର କହିଲେ ଦିଆଯାଉ ଦଣ୍ଡ

ଇସଲାମାବାଦ,୧୮।୫: ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ବେଳେ ଫଟୋ ସୁଟ୍। ଏଭଳି ଅଦ୍ଭୁତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାକିସ୍ତାନର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସେନସେସନ୍ ହୁମୈରା ଅସଗର ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି। ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ବେଳେ ସେ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିବାରୁ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ରୋଷର ପାତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି। ୟୁଜରମାନେ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହୁମୈରାଙ୍କୁ କଡା ଭର୍ତ୍ସନା କରିବାକୁ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଅନଫଲୋ କରିବାର ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ହୁମୈରାଙ୍କ ଟିକଟକ୍‌ରେ ୧୧ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ସେୟାରିଂ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଟିକଟକ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ନେଇ ହୁମୈରା ଅସଗର ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ତା ପାଖ ଦେଇ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଯେଉଁଆଡେ ଯାଏ ସେଠାରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଏ। କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଟ୍ବିଟରରେ @PakistanNature ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ବାରା ପାକିସ୍ତାନର ସରକାର ଏଭଳି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରିବେଶ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଉପେକ୍ଷା କରୁଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜରମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। କେହି କେହି କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନର ଏହି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଷ୍ଟାର ୧୫ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।   ସରକାର ଦୋଷୀ ଟିକଟକରଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରନ୍ତୁ। ଭିଡିଓଟି ସେତେବେଳେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ତାପମାତ୍ରା ୫୧ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ୍ ଛୁଇଁଛି। ଲୋକମାନେ ଭୀଷଣ ଗରମରେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏପଟେ ନିଆଁ ଲାଗିଛି। ହୁମୈରା ଅସଗରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ସହର ଏବୋଟ୍ଟାବାଦରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣିଶୁଣି ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ହୁମୈରା କହିଛନ୍ତି, ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ମୋ ପାଇଁ ଲାଗିନଥିଲା ଓ ଭିଡିଓ କରିବା​‌ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ତେବେ ଏହି କ୍ଲିପକୁ ଟିକଟକ୍‌ରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ବୁଦ୍ଧିଜୀବିମାନେ ଟ୍ବିଟରରେ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।