PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ହେପାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଡ଼ମ୍ବା ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱରରେ ରାଜ୍ୟ କଲବଲ: ପୀଡ଼ିତ ଶିଶୁଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ଗୁଣ ବଢ଼ିଛି, ଚିନ୍ତାରେ ଅଭିଭାବକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସରିଲା ଖଣ୍ଡଗିରି କୁମ୍ଭମେଳା, ଫେରିଲେ ସାଧୁସନ୍ଥ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତ୍ରୀବତା ଥିଲା ୭.୮
  • ||

ମୋରବୀ ବ୍ରିଜ୍‌ ଭୁଶୁଡିଥିବା ସ୍ଥାନରେ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆହତଙ୍କୁ ଭେଟି କଥାହେଲେ

ମୋରବୀ ୦୧/ ୧୧: ଗୁଜରାଟର ମୋରବୀରେ ଘଟିଥିବା ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା ପୂରା ଦେଶକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି । ୧୪୧ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଥିବା ମାଚ୍ଛୁ ବ୍ରିଜ୍‌ ତ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି କିନ୍ତୁ ଛାଡିଯାଇଛି ରବିବାର କାଳ ସନ୍ଧ୍ୟାର ସେହି ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଛାପ । ମଙ୍ଗଳବାର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ପୋଲ ଭୁଶୁଡିଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ବୁଲି ଦେଖିବା ସହିତ ତଦାରଖ କରିଛନ୍ତି ପିଏମ୍‌ । ମୋଦିଙ୍କ ସହିତ ଗୁଜରାଟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ମାଚ୍ଛୁ ନଦୀରେ ଏବେ ବି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳୁନଥିବାରୁ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଛି ।

ବ୍ରିଜ୍‌ ଭୁଶୁଡିଥିବା ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ଆହତମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭେଟିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଆହତ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ରେସ୍କ୍ୟୁ ଅପରେସନରେ ସାମିଲ ଥିବା ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ, ସେନା ଏବଂ ପୋଲିସ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ପିଏମ୍‌ ମୋଦି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର