PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : ମଦ୍ୟପଙ୍କ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ, ବାପାକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ଏକ ମାସ ବ୍ୟାପି ପଦଯାତ୍ରା କରିବ ବିଜେଡି, ୨୯ ଏବଂ ୩୦ ତାରିଖରେ ବସିବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ଏଟିଏମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ବାର୍‌ରେ ୩ଟି ବୋମାମାଡ଼ କଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ, ରଘୁନାଥପାଲ୍ଲୀରୁ ଥିଲେ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ରାଉରକେଲା ୨୦/୩: ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସେଠୀ । ବିଜୁ ଶ୍ରମିକ ସାମୁଖ୍ୟର  ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ଥିଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ । ସେ ରଘୁନାଥପାଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ଟିକଟ ପାଇଁ ଥିଲେ ଆଶାୟୀ ଥିଲେ । ଟିକେଟ  ନମିଳିବାରୁ ଦଳ ଛାଡିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ସେ କଂଗ୍ରେସ ରେ ମିଶିବେ ବୋଲି ଅନୁମାନ  କରାଯାଉଛି ।

ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଇସ୍ତଫା ପର୍ବ ଲାଗିରହିଛି । ଟିକେଟ ନମିଳିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକଟ କରି ଦଳ ଛାଡିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଓ ପ୍ରତ୍ଯୁଷାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ଟିକେଟ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସେଠୀ ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ସୁବ୍ରତ ତରାଇଙ୍କୁ ଟିକେଟ ମିଳିବା ପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ । ଆଜି ସେ ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ଦଳ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅବହେଳା କରିଆସୁଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ୨୦୦୯ରେ ସେ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଥିଲେ ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ମିଳିଲାନି । ୨୦୧୪ରେ ମଧ୍ୟ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଥିଲେ ମାତ୍ର ପୁଣି ଟିକେଟ ପାଇବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ । ଏହାପରେ ମଧ୍ଯ ସେ ଦଳପାଇଁ କାମ କରିଚାଲିଲେ । ଆଉ ଏବେ ଟିକେଟ ନମିଳିବାରୁ ମର୍ମାହତ ହୋଇ ସେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର