PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି କୁଳଡିହା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫାଇନାଲରେ ଜର୍ମାନୀ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪-୩ ଗୋଲରେ ହରାଇଲା ଜର୍ମାନୀ
  • ||
  • ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲା ଚୋର : ଲୁଟି ନେଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସୁନାଗହଣା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୋହଲି ଗଲା ଆଦାନୀଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ , କୋଟିପତିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଖସି ରହିଲେ ୭ମ ନମ୍ୱରରେ
  • ||

ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ ଯବାନ୍ ସହିଦ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର,୧୫/୨: ଗତକାଳି ଜାମୁ-କାଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମା ଠାରେ ସଙ୍ଗଠିତ ବଡ଼ ଧରଣର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୪୪ଜଣ ଜବାନ୍ ସହିଦ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଦୁଇ ଜଣ ଓଡ଼ିଆ ଯବାନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

ଏହି ଦୁଇ ଯବାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଜଗତିସିଂହପୁର ଜିଳ୍ଳାର ଓ ଆଉ ଜଣେ ହେଲେ କଟକ ଜିଲ୍ଳାର। ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ନୂଆଗାଁର ଯେଉଁ ଯୁବ ଯବାନ୍ ସହିଦ୍ ହେlଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ସାହୁ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ସହିଦ୍ ହୋଇଥିବା ମନୋଜ କୁମାର ବେହେରାଙ୍କ ଘର କଟକ ଜିଳ୍ଲା ନିଆଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ରତନପୁର ଗ୍ରାମରେ। ଜୟପୁରରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଥିବା ମନୋଜଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସହିଦ୍ ମନୋଜ ୨୦୦୬ରେ ସିଆରପିଏଫ୍ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଝିଅର ଜନ୍ମ ଦିନ ଥିଲା ବୋଲି ଛୁଟି ନେଇ ଗାଆଁକୁ ଆସିଥିଲେ। ସହିଦ୍ ମନୋଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଖବର ପାଇ ରତନପୁର ଗାଆଁରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର